Hlavní navigace

Chytré hodinky Huawei Watch

7. 9. 2015

Sdílet

 Autor: Huawei
Huawei Watch jsou prvním modelem chytrých hodinek výrobce Huawei

 

Chytré hodinky Huawei Watch běží na platformě Android Wear a umožňují svým nositelům být neustále ve spojení. Upozorní je na příchozí hovory, textové zprávy nebo e-maily. Díky bezdrátovému propojení se sluchátky pomocí Bluetooth a podpoře stahování hudby pro off-line poslech jsou Huawei Watch ideálním společníkem pro aktivní život. Přehrávání hudby lze spustit hlasovým příkazem, stejným způsobem mohou uživatelé ovládat navigaci. Praktická je rovněž funkce pro vyhledání ztraceného telefonu. 

Huawei

Ciferník chytrých hodinek Huawei Watch má průměr 42 mm, tedy tradiční velikost běžných náramkových hodinek. Hodinky budou k dispozici v různých provedeních v barvách růžového zlata, nerezové oceli a černé oceli, stejně jako s různými podobami ciferníků ve variantách luxusní, business, pro ženy, moderní nebo simplistický. 

Nabídka 22mm řemínků zahrnuje vzory z nerezové oceli, růžového zlata, černé oceli nebo hnědou a černou kůži. Náramky jsou snadno vyměnitelné za jakékoliv klasické řemínky s 18mm očkem. 

Huawei Watch jsou vyrobeny ze špičkových materiálů a nabízí 1,4palcový dotykový AMOLED displej chráněný proti poškrábání safírovým sklíčkem. Jejich tělo je z nerezové oceli. Hodinky obsahují také senzor srdečního rytmu a šestiosý pohybový snímač. Rozlišení displeje je 400 x 400 pixelů a hustota zobrazení 286 ppi při kontrastním poměru 10 000:1. 

Senzor srdečního tepu je lehce vystouplý pro ještě těsnější kontakt s pokožkou a přesnější měření. Šestiosý pohybový senzor s gyroskopem a akcelerometrem pomáhá sledovat aktivitu uživatele a dokáže rozeznat různé druhy pohybu jako chůzi, běh nebo šplhání po skalách.  

Dostupnost a cena

Huawei Watch budou mají být dostupné v průběhu listopadu. Předpokládaná cena by se měla pohybovat od 10 899 Kč včetně DPH (stříbrné s koženým páskem) až po 21 799 Kč včetně DPH (zlaté s ocelovým náramkem). 

Cloud22

Technické specifikace Huawei Watch

  • Displej: 1,4palcový AMOLED displej, rámeček 0,6 mm, rozlišení 400 x 400 pixelů a 286ppi, safírové sklíčko
  • Tloušťka ciferníku: 11,3 mm
  • OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizací OTA
  • Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximální dosah Bluetooth 10 m, Wi-Fi
  • Paměť: 512 MB RAM + 4 GB Flash
  • Baterie: 300mAh, 1,5 dne výdrž (32 hodin activity a 8 hodin spánku), čas dobíjení 75 minut
  • Odolnost proti vodě: IP67
  • Senzory: gyroskop, akcelerometr, sensor srdeční činnosti (PPG), barometr
  • Funkce: oznámení (hovory, SMS zprávy, emaily, SNS, Google Hangout), hlasová interakce,Google now, mapy, sports and health, přehrávání hudby, aplikace z Google Play Store