Hlavní navigace

Chytré hodinky, které si u nás nekoupíte. Galaxy Gear Live

27. 6. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung představuje Gear Live, novinku z portfolia nositelných zařízení. Samsung poprvé pro tento typ zařízení využil operační systém Android Wear.

Společnost Samsung představuje Gear Live, novinku z portfolia nositelných zařízení. Samsung poprvé pro tento typ zařízení využil operační systém Android Wear.

Chytré hodinky Samsung Gear Live nabízejí elegantní design a inovativní funkce. Jsou vybavené Super AMOLED displejem s jasným a ostrým podáním barev. Nabízejí také snadné přizpůsobení ciferníku a okamžitý přístup k budíku pomocí jediného doteku. Hodinky Gear Live splňují stupeň krytí IP67, takže jsou chráněné před prachem a vodou. Ti, kteří dbají o své zdraví a kondici, ocení vestavěný snímač srdečního tepu, který je propojený s několika fitness aplikacemi.

Hodinky Gear Live pracují s operačním systémem Android Wear. Široká škála Android aplikací umožňuje sledovat nejnovější příspěvky a aktualizace ze sociálních sítí, novinky z preferovaných aplikací pro chatování a pravidelná oznámení z aplikací o nakupování nebo třeba o aktuálním zpravodajství. Novinka nabízí nové intuitivní hlasové ovládání − stačí říci „Ok Google“ a pak pokládat otázky typu: „V kolik hodin je odlet mého letadla?“, „Jaké je skóre zápasu?“ nebo příkazy pro přivolání taxi, odesílání textu, rezervaci restaurace či nastavení budíku. Gear Live může být spárován s jakýmkoliv zařízením se systémem Android 4.3 a vyšším.

Gear Live bude dostupný v černé a vínové barvě s možností výměny pásku. Standardní šířka výměnného pásku je 22 mm. K dostání bude na objednávku přes Google Play Store (play.google.com/devices). Prodej na českém trhu se zatím neplánuje.