Hlavní navigace

Chytrý Alcatel One Touch Ultra 997D vám ostudu neudělá

18. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Alcatel
Společnost Alcatel představila chytrý telefon One Touch Ultra 997D s displejem o velikosti 4,3“, voděodolnou povrchovou vrstvou, elegantním designem a dlouhou výdrží baterie.

Společnost Alcatel představila chytrý telefon One Touch Ultra 997D s displejem o velikosti 4,3“, voděodolnou povrchovou vrstvou, elegantním designem a dlouhou výdrží baterie.

Novinka je vybavena dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1 GHz a operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Díky funkci Dual-SIM můžete provozovat dvě SIM karty najednou.

One Touch Ultra 997DTělo novinky dosahuje šířky jen 11 mm,  konstrukce je potažena speciální vrstvou, která odpuzuje vodu, díky čemuž je přístroj chráněn před tekutinami nebo deštěm. Model ONE TOUCH ULTRA 997D bude u nás v prodeji ve dvou barvách – matně bílé a kovově šedé.

Telefon obsahuje dvoujádrový 1GHz procesor Qualcomm a operační pamět o velikosti 512 MB RAM. Díky technologii Dual SIM máte vlastně dva telefony v jednom. Pokročilé rozhraní přístroje vám umožňuje vybrat si, se kterou SIM kartou chcete hovor uskutečnit. Zároveň před přijetím jakéhokoli telefonátu víte, na jaké číslo vám kdo volá.

Velký 4,3 palcový WVGA kapacitní dotykový displej nabízí obraz s rozlišením 800x480 pixelů a 16 milionů barev. Telefon lze také připojit pomocí kabelu MHL nebo prostřednictvím bezdrátové technologie DLNA k HD TV a pouštět filmy nebo hrát hry na velké obrazovce.

Telefon obsahuje program AVG Mobilation, který ochrání váš telefon před viry a dalšími škodlivými kódy. One Touch Uulta 997D můžete také využít jako Wi-Fi hotspot k připojení notebooku nebo dalších zařízení k internetu.

Osmimegapixelový fotoaparát je vybaven automatickým zaostřováním, digitálním zoomem, LED bleskem, geo-taggingem, funkcí rychlého spuštění a několika fotografickými režimy. Videozáznam lze nahrávat v širokoúhlém WVGA formátu o snímkové frekvenci 30 fps. Přední VGA kamera je pak vhodná k videohovorům a focení autoportrétů.

Novinka slibuje prodlouženou výdrž díky nadstandardní 1800 mAh baterii a speciálnímu softwaru, který optimalizuje její spotřebu energie.

Model One Touch Ultra 997D bude na českém trhu v prodeji od listopadu za 5 990 Kč s DPH.