Hlavní navigace

Chytrý velkoformátový displej BenQ ST550K

1. 7. 2015

Sdílet

 Autor: BenQ
BenQ rozšiřuje portfolio velkoformátových displejů Digital Signage o model ST550K.

55palcový chytrý displej s Ultra HD 4K rozlišením nabízí úzký rámeček, aplikaci X-Sign usnadňující tvorbu obsahu a správu displeje, software MDA a vlastní OS Android s širokými možnostmi připojení.

BenQ

Úzký a stylový design

BenQ ST550K přináší elegantní a štíhlý vzhled s rozměry 124 x 72 x 8 cm. Osazen úzkým rámečkem je vhodný do každého typu obchodu, ať jde o moderní kavárnu nebo butik.

Ultra HD 4K rozlišení

Vysoké rozlišení 4K (3 840 x 2 160 pixelů) se dnes již stává standardem. BenQ ST550K nabízí vysoké detaily, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Poskytne 4x více informací a pracovního prostoru v porovnání s klasickými 1 080p displeji.

Aplikace X-Sign usnadňující tvorbu obsahu a správu displeje

Aplikace X-Sign pomáhají podnikům přizpůsobit, upravovat, spravovat a přehrávat jakýkoli digitální obsah od poslední slevové akce až po produktový katalog nebo nabídku jídel a nápojů. Uživatelé mají zároveň k dispozici:

  • Okamžité zobrazení (Plug-and-Play) s integrovaným přehrávačem X-Sign
  • Více než 30 šablon pro bezproblémovou tvorbu obsahu a jeho následnou editaci
  • Dálkový ovladač pro usnadnění ovládáníVlastní OS AndroidBenQ ST550K je vybaven vlastním operačním systémem Android a širokou škálou užitečných aplikací, jako jsou WPS Office, webový prohlížeč nebo multimediální přehrávač. Není tak třeba instalace dalších dodatečných programů pro přehrávání. K zobrazení obsahu, resp. přístupu k datům, lze využít:
  • Přehrávání z USB – pro rychlý přístup k souborům z disku a jejich prezentaci napřímo bez připojeného počítače
  • Konektivitu MHL – zajistí zrcadlení obsahu z chytrého telefonu a dalších zařízení podporujících MHL
  • Bezdrátové zobrazení s BenQ QCast – přenese digitální obsah z počítače či chytrých zařízení bezdrátově - BenQ ST550K je kompatibilní s volitelným QCast adaptérem
  • Snadná správa displejů s MDASoftware MDA umožňuje snadnou správu několika displejů propojených v lokální síti. Kromě pohodlí nabízí tato aplikace i další funkce, např. centrální monitorování, možnost vypnout displeje atd.
  • Aplikace WPS OfficeWPS Office je jeden z nejpopulárnějších světových kancelářských balíčků pro Windows, s jeho pomocí lze otevřít většinu souborů, včetně dokumentů PDF, Microsoft Word, PowerPoint a Excel. 

Chytrý displej BenQ ST550K je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 34 990 Kč s DPH v České republice a 1 279 euro s DPH na Slovensku.