Hlavní navigace

Čínský tablet Taihe Era Galaxy Tab Clone nabízí prostor pro dvě SIM

29. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Tablet News
Taihe era je Čínská společnost, která se do povědomí Evropské veřejnosti dostala především klonem tabletu Motorola Xoom 2 se systémem Ice Cream Sandwich. Nejzajímavější na celém případu bylo, že se tablet Taihe era objevil ještě dříve, než vůbec Motorola oznámila dostupnost Androidu 4.0 pro nový Xoom.

Taihe era je Čínská společnost, která se do povědomí Evropské veřejnosti dostala především klonem tabletu Motorola Xoom 2 se systémem Ice Cream Sandwich. Nejzajímavější na celém případu bylo, že se tablet Taihe era objevil ještě dříve, než vůbec Motorola oznámila dostupnost Androidu 4.0 pro nový Xoom. Nový model je tedy klonem sedmipalcového tabletu Samsung Galaxy Tab.

Novinka podporuje jak GSM, tak TD-SCDMA EVDO 3G – toto připojení je dostupné jen v Číně. Tablet je vybaven japacitním displejem a rozlišením 800 x 600 pixelů, procesorem Qualcomm 7627 a 512MB paměti RAM. Dále má uživatel k dispozici 512 MB ROM, slot SD a grafický čip Adreno 200 pro hraní her. Největším tahákem tabletu je však zřejmě dual SIM slot, který by měl zajistit prodej tohoto zařízení.

 

taihe era


Na těle zařízení se nacházejí čtyři dotyková tlačítka, na přední straně potom kamera, kterou by snad mělo jít využít k videohovorům. Zadní kamera je navíc vybavena bleskem, jejich rozlišení není prozatím známo. Ve výbavě je také GPS. Operačním systémem je Android Gingerbread, mnohem raději bychom viděli Icea Cream Sandwich, snad se časem dočkáme. Pokud bude tento tablet v nabídce za cenu nepřesahující 4500, potom je to možná zařízení, o kterém se vyplatí přemýšlet.

 

Zdroj: Tablet News


cyber23

Byl pro vás článek přínosný?