Hlavní navigace

Combo 5207 pod stromečkem určitě potěší

2. 12. 2015

Sdílet

 Autor: Mio
Značka Mio pokračuje v řadě Mio Combo, jež spojuje osobní navigační zařízení a palubní digitální videorekordéry (DVR), modelem 5207 LM. Dalším zařízením, jež je uvedeno na trh, je Mio MiVue R30, digitální zpětné zrcátko s vestavěným DVR.

Společnost Mio pokračuje v zavádění čerstvých a inovativních řešení na trh v segmentu automobilového příslušenství. 5207 LM nahrazuje předchozí model, přičemž zlepšuje celkovou výkonnost řady Combo. Mio MiVue R30 je zcela nové zařízení od této společnosti. Je to digitální zpětné zrcátko, jež je pro svého majitele také osobním očitým svědkem na silnici, přičemž zaznamenává cestu vestavěnou HD kamerou.

"Nápad ohledně zařízení slučujícího klasické zařízení PND s DVR, jež jsme uvedli na trh vloni v podobě výrobku Mio Combo, obdržel od našich zákazníků vřelé uvítání. Tudíž jsme se rozhodli v roce 2015 v této řadě pokračovat a vylepšit ji" – komentáře (jméno), (pozice). – "Mio Combo 5207 LM je přirozenou evolucí této řady. Zaměřili jsme se na zlepšení celkové výkonnosti, tudíž jsme zařízení osadili výkonnějším procesorem. Mio MiVue R30 je nová myšlenka diskrétního palubního záznamníku jízdy. Povrch zrcátka funguje jako největší LCD displej na trhu a kamera samotná je mnohem méně viditelná než u klasického DVR" – dodává.

 

Combo – hybrid klasické navigace a digitálního záznamníku jízdy

Combo 5207 LM je osazeno 5" monitorem a dodává se s mapami 44 evropských zemí, včetně (země vydavatele). Má také doživotní aktualizaci map a doživotní aktualizaci databáze rychlostních kamer. Všechny nové údaje lze stáhnout pomocí aplikace MioMore Desktop pro PC.

Segment PND Combo je vybaven mnoha řešeními známými z klasických navigačních zařízení Mio. Toto zahrnuje TMC, plánování cest, mapy půjčoven, asistenci ohledně parkování a jízdních pruhů, 3D náhledy křižovatek. 5207 LM také používá IQ Routes™ – inteligentní plánování tras, možnost zvolit nejvhodnější trasu a LearMe Pro™. Tato poslední funkce umožňuje zařízení naučit se styl řízení uživatele a časem nabízet trasy vhodnější pro jeho preference.

Mio Combo je dodáván s 30denní zkušební dobou pro režim Kamion. Lze následně plně aktivovat jednorázovým nákupem v eShopu Mio. U režimu Kamion navigace vodí po silnicích vhodných pro konkrétní kamion či dodávku na základě takových informací, jako je: celková hmotnost, délka, výška, šířka, zatížení náprav.

Kamera je integrovaná do zařízení způsobem, který umožňuje snadné přepnutí mezi záznamníkem jízdy a navigačními funkcemi. Ovládá se zcela prostřednictvím dotykové obrazovky. Filmy jsou zaznamenávány v pozadí a nepřerušují navigaci. Mio Combo nyní pro zaznamenané video soubory používá kódování H.264. Tento formát je používán například serverem YouTube a umožňuje uchovávat maximální jakost videa s nejnižší možnou cenou úložného prostoru.

 

Mio MiVue R30

Digitální zpětné zrcátko s vestavěným DVR, MiVue R30, zahajuje zcela novou výrobkovou řadu od firmy Mio. Je osazen největším LCD monitorem ve svém segmentu, měřícím 4,3". Toto umožňuje snadné ovládání zařízení a pohodlné sledování zaznamenaných videí přímo na obrazovce. Kamera je řízena jasně označenými tlačítky. Štíhlý a kompaktní tvar R30 znamená, že nezabere mnoho místa na čelním skle.

Kamera je osazena výkonným digitálním signálním procesorem Ambrella A7L, který nastavuje nejvyšší standardy na trhu a lze jej nalézt v zařízeních takových značek, jako je: GoPro, Panasonic, Axis a mnoho dalších. R30 má také pětivrstvou skleněnou čočku se štěrbinovou čočkou F2.2 a volitelný IR filtr. Zaznamenává videa v Extrémním HD 1296p a má zorné pole 130 stupňů. Dalším volitelným příslušenstvím pro digitální zpětné zrcátko Mio je vnější GPS modul, který vybavuje živé přenosy i nahraná videa lokalizačními a rychlostními informacemi.

 

Dostupnost

Mio Combo 5207 LM je  k dispozici v obchodech.

https://www.tsbohemia.cz/mio-combo-5207-gps-navigace-lcd-5-mapy-eu-44-lifetime-_d232184.html

 

Mio MiVuie R30 je k dispozici v obchodech .  

https://www.alza.cz/mio-mivue-mirror-r30-d2649532.htm?o=1

Více informací o všech výrobcích firmy Mio lze nalézt na http://eu.mio.com/cs_cz/

Cloud22