Hlavní navigace

Computerworld pořádá průzkum využití mobilních zařízení

11. 4. 2014

Sdílet

 Autor: © Apple
Computerworld pořádá pravidelný průzkum mobilního využívání médií pro rok 2014. V tomto celosvětovém průzkumu máte šanci vyhrát tablet iPad mini 2 s displejem Retina v hodnotě 9800 Kč.

Zajímá nás, jak využíváte svá mobilní zařízení k prohlížení a sdílení technicky zaměřeného obsahu a informací. Vaše odpovědi nám pomohou lépe přizpůsobit naše služby vašim potřebám, proto budeme velmi rádi, pokud si najdete chvíli času a zapojíte se do našeho průzkumu.

Celý dotazník byste měli mít vyplněný za necelých 10 minut, můžete tedy využít přestávku v zaměstnání nebo chvilku pro sebe doma a zapojit se. Za to, že nám poskytnete své cenné informace, můžete se dočkat i zajímavé odměny – vylosovaný účastník tohoto průzkumu totiž dostane zcela nový tablet Apple iPad mini 2 s displejem Retina v hodnotě 9 800 Kč.

Tento menší z rodiny tabletů z produkce Applu má stejné rozlišení jako větší model iPad Air, tedy 2048x1536 pixelů – to je čtyřikrát více než rozlišení první generace iPadu mini. Tablet s úhlopříčkou displeje 7,9 palců tak dosahuje velmi slušné hustoty bodů 326 ppi.

Zapojte se do našeho průzkumu (v angličtině)