Hlavní navigace

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P

 Autor: Cooler Master
MasterCase H500P přináší kvalitní proudění vzduchu a RGB podsvícení
Radek Kubeš 24. 10. 2017

Sdílet

Futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech byl inspirován bývalou sérií počítačových skříní „AirFlow“. Monumentální dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu. Do skříně lze přitom umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení. 

Cooler Master

Jasný pohled do sestavy

Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel umožňují jasný pohled na komponenty a dokreslují elegantní vzhled skříně.

Cooler Master MasterCase H500P nabízí přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů.

Možnost vystavení grafické karty

Dva PCI sloty na zadní straně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně.

Dostupnost a cena

Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4 200 Kč s DPH v České republice a 149,99 euro s DPH na Slovensku.