Hlavní navigace

Cooler Master uvádí klávesnice MasterKeys Pro ve velikostech L a M

16. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Cooler Master
Řada MasterKeys Pro L a M nabízí inteligentní, ostré bílé podsvícení a příjemný povrch kláves

Cooler Master navrhl efektivní řešení podsvícení mechanické klávesnice s plnohodnotnými Cherry MX spínači, které zajišťuje jasné a intenzivní LED osvětlení v porovnání s celobarevným RGB. Integrovaná paměť poskytuje prostor pro naprogramování vlastních světelných efektů a uživatelských maker přímo na klávesnici, díky bezproblémovému „On-the-fly“ systému umožňujícímu nastavení tzv. za běhu.

Cooler Master

On-the-fly systém pro práci i zábavu

Intuitivní umístění funkční klávesy a jednotlivých skupin kláves k manuálnímu ovládání např. regulace rychlosti stmívání, změně režimu podsvícení, výběru uživatelského profilu včetně kompletní deaktivace maker, nastavení defaultního režimu a dalších, usnadňuje a urychluje reakci na aktuální požadavky uživatele při práci či hraní her. Názorná indikace zvolených preferencí dostupná stisknutím a držením funkční klávesy zjednodušuje orientaci a umocňuje uživatelský komfort při „On-the-fly“ programování přímo na klávesnici.

Technologie Anti-Ghosting

Cooler Master zkombinoval dvě technologie do jedné a umožnil tak kompatibilitu funkcí a makro profilů také na operačním systému OS X. Spojení N-key a 6-key rollover zajišťuje správnou detekci bez ohledu na počet stisknutých tlačítek.

Dostupnost a cena

Obě velikosti klávesnic budou lokálně k dispozici se spínači Cherry MX Brown a Cherry MX Red.

special_kyberutoky

Cooler Master MasterKeys Pro L bude k dispozici na trhu na konci srpna za doporučenou koncovou cenu 3 600 Kč s DPH v České republice a 133,33 euro s DPH na Slovensku.

Cooler Master MasterKeys Pro M bude k dispozici na trhu na konci srpna za doporučenou koncovou cenu 3 400 Kč s DPH v České republice a 125,93 euro s DPH na Slovensku.