Hlavní navigace

D-Link Boxee Box v češtině

17. 5. 2011

Sdílet

 Autor:
Boxee Box od D-Linku nyní podporuje češtinu a vylepšuje také prohlížeč, ovládací menu a schopnost filtrovat lokální obsah .

D-Link oznámil důležitou aktualizaci firmwaru multimediálního domácího přehrávače Boxee Box, která kromě arabštiny, hebrejštiny, turečtiny a ruštiny zahrnuje také podporu pro češtinu a další lokální jazyky jako němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu, švédštinu, dánštinu, nizozemštinu, portugalštinu, finštinu a polštinu.

Tento update dále zlepšuje uživatelské prostředí, přidává možnosti úprav osobních knihoven médií a přináší jeden z nejrychlejších dnes dostupných prohlížečů internetu pro TV. Sada vylepšení zajišťuje, že Boxee Box i nadále určuje měřítka toho, co vše může internetová TV nabízet.

Když začneme u prohlížeče, mezi nejzajímavější vylepšení patří urychlení jeho spouštění a načítání stránek, aktualizovaná podpora HTML 5, jednodušší navigace mezi webovými stránkami, nová sekce „Oblíbené“, rychlejší zařazování webových stránek mezi „Oblíbené“ a nová sekce „Historie“ pro rychlejší procházení dříve navštívených stránek. Změny provedené v obrazovkovém menu (OSD) vylepšují uživatelské rozhraní pomocí „Vyhledávacího posuvníku“, který umožňuje přesnější rychlé přehrávání vpřed/vzad, funkce „Hledání“ při přehrávání hudby a zmenšení plochy OSD na obrazovce tak, aby zbylo více místa na přehrávaný obsah. Pro sjednocení uživatelského prostředí ve všech aplikacích a při sledování filmů nebo TV programů na Boxee Box bylo odstraněno ovládání hlasitosti, aby uživatelé mohli ovládat hlasitost přímo na svém TV přijímači nebo A/V systému, stejně jako to teď dělají při používání Blu-ray přehrávačů nebo herních konzolí.

Společnosti D-Link a Boxee představily také nové funkce pro sdílení a kategorizaci obsahu. Nové menu „Sdílet“ umožňuje uživatelům, aby si zvolili, zda budou jejich zprávy sdíleny přes Facebook, Twitter anebo Tumblr, a nová knihovna trailerů ve filmové knihovně umožňuje snadno zhlédnout nejnovější filmové upoutávky. Nová podpora pro NFO soubory znamená, že uživatelé mohou nyní například doplnit k domácím videím vlastní obrázky a informace, upravovat popisy žánrů filmů a TV programů, aby se v nich lépe orientovali, a také měnit způsob označování a zobrazování epizod TV pořadů.

Kompletní seznam vylepšení uživatelského rozhraní a funkcí je k dispozici na: http://blog.boxee.tv.

D-Link Boxee Box

skoleni

D-Link Boxee Box

D-Link Boxee Box