Hlavní navigace

D-Link představil řadu mesh Wi-Fi routerů a nové kamery

21. 1. 2019

Sdílet

 Autor: D-Link
Společnost D-Link vystavovala novinky ve svém sortimentu zařízení pro bezdrátové sítě a chytré domácnosti

Patří mezi ně nová generace chytrých mesh Wi-Fi routerů, několik nových kamer mydlink, které spolupracují s virtuálními pomocníky Amazon Alexa a Google Asistent, a také vylepšená aplikace mydlink. 

D-Link

Nejnovější řada zařízení D-Link Exo s technologií ochrany od společnosti McAfee bude nabízet chytré Wi-Fi routery a extendery s podporou mesh sítí. Tato řada přináší nadstandardní funkce, kterými vyniká nad jiná řešení domácích sítí.

Cloud22

Do rodiny produktů v kategorii dohlížecích kamer byly přidány také nová venkovní Wi-Fi Full HD kamera D-Link DCS-8600LH a Wi-Fi pohyblivá HD kamera DCS-8515LH. Obě kamery byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderní chytré domácnosti, včetně inovativních funkcí hlasového ovládání a kompatibility s virtuálními pomocníky Amazon Alexa a Google Asistent.

Představily se také další vylepšení aplikace mydlink. Ta nyní obsahuje dvě nové funkce – Rich Notifications a Smart Recaps – k lepší kontrole domů a kanceláří. Uživatelé okamžitě získají snímky z kamery, pokud zaznamená pohyb ve střeženém prostoru. Mohou zavolat tísňový kontakt, když jim přijde upozornění na nějakou událost, a mohou vytvářet krátká časosběrná videa nebo filtrovat dosavadní nahrané videozáznamy podle typu detekované události.