Hlavní navigace

D-Link uvádí nové chytré zásuvky pro automatizaci domácnosti

16. 1. 2018

Sdílet

 Autor: D-Link
Nová aplikace mydlink usnadňuje život v chytré domácnosti díky možnosti pohodlného hlasového ovládání a vylepšené automatizaci

D-Link představuje chytré zásuvky DSP-W115 Smart Plug a DSP-W245 Power Strip spolu s novou aplikací mydlink, která rozšiřuje funkce pro automatizaci domácnosti a dokáže spolupracovat se systémy Amazon Alexa a Google Asistent. 

D-Link

Nové chytré zásuvky D-Link DSP-W115 Smart Plug a DSP-W245 Power Strip umožňují jednoduše automatizovat celou domácnost a snadno monitorovat a ovládat elektrické spotřebiče z libovolného místa.

Integrace s virtuálními asistenty Amazon Alexa a Google Assistant přináší navíc pohodlné hlasové ovládání zařízení v domácnosti prostřednictvím populárních chytrých reproduktorů Amazon Echo a Google Home. Začlenění programovací platformy IFTTT a podpora kompatibilních kamer mydlink dále rozšiřuje možnosti, jak zvýšit komfort, bezpečnost a efektivitu chodu domácnosti.

Cloud22

Díky aktualizovanému uživatelskému rozhraní je nyní používání aplikace mydlink mnohem jednodušší. Předvolby na hlavní obrazovce umožňují uživatelům rychlý přístup k ovládání zařízení a nová funkce One-Tap umožňuje jedním klepnutím aktivovat nebo zablokovat několik zařízení, výstrah a automatizačních funkcí najednou.

Vícenásobná chytrá zásuvka DSP-W245 s prodlužovacím kabelem umožňuje monitorovat a řídit spotřebu energie připojených zařízení a zároveň poskytuje ochranu proti přepětí a přehřátí. Aplikace mydlink nabízí nejen podrobné statistické údaje o tom, kolik energie každý spotřebič používá, ale umí také posílat nastavitelná oznámení do vašeho mobilního zařízení, která vás informují o zapnutí nebo vypnutí zařízení, překročení zadaného limitu spotřeby energie nebo o automatickém vypnutí zařízení kvůli přehřátí.