Hlavní navigace

Další dělo od Huawei se čtyřmi fotoaparáty

 Autor: Huawei
Huawei uvede 1. září 2018 na český trh model Huawei nova 3, zástupce třetí generace sériové řady nova. Telefon se může pochlubit 24MPx duálním fotoaparátem s umělou inteligencí jak na přední, tak i na zadní straně. Smartphon doplňuje procesor Kirin 970, 4 GB + 128 GB paměti a nejnovější EMUI 8.2.
-rd 13. 8. 2018

Sdílet

Smartphone nabízí přední 6,3palcový FullView displej s výřezem a poměrem stran 19,5 : 9. Nova 3 bude na českém trhu k dispozici v černé barvě a variantě “Iris Purple”, s přechodem z barvy fialové do výraznějšího odstínu modré.

Telefon disponuje dvěma fotoaparáty vpředu s primární čočkou 24 MPx a sekundárními 2 MPx. První snímač je navržen tak, aby zachytil detaily se světelností f/2.0, zatímco ten sekundární – 2MPx – se zaměřuje na pomoc při počítání hloubky ostrosti. Při spolupráci obou fotoaparátů je možné vytvářet zajímavé bokeh efekty. Umělá inteligence i na předním fotoaparátu nabídne až 200 scénářů v osmi různých kategoriích, a to včetně režimu modré oblohy, rostliny nebo pláže.

Zadní kamera s 24MPx monochromatickým fotoaparátem a 16MPx RGB čočkou umožňuje zařízení nejen zachytit ostrý obraz, ale také mít nad fotografiemi větší kontrolu.

Při zapnutí zadní kamery umělá inteligence automaticky identifikuje více než 500 typických scénářů ve 22 kategoriích. Znamená to, že jakmile telefon rozpozná fotografovanou scénu, nastaví parametry tak, aby vždy vznikla ta nejlepší fotografie jako od profesionálního fotografa.

Procesor Kirin 970 podporuje technologii GPU Turbo, která zkvalitňuje výkon při hraní graficky náročných her a aplikací. Pokud uživatel narazí na síťový problém ve hře, umí smartphone optimalizovat připojení přepnutím na síť s nejnižší latencí. Kromě toho dva SIM sloty, kterými telefon disponuje, podporují 4G a VoLTE a umožňují uživatelům hrát hry a volat současně. Zabudovaná umělá inteligence dokáže identifikovat objekty z fotoaparátů a vyhledávat informace na internetu, stejně jako odkaz na jejich případné zakoupení online.