Hlavní navigace

Další doplněk pro iPhone: dokovací stanice s budíkem od Logitechu

 Autor: Logitech
Clock Radio Dock S400i je název nového příspěvku společnosti Logitech do bohaté rodiny příslušenství a doplňků pro výrobky firmy Apple, jmenovitě iPod a iPhone. Jedná se o dokovací stanici s rádiem a budíkem, která může zároveň sloužit i jako nabíječka.
Pavel Kreuziger 14. 10. 2011

Sdílet

Radiobudík S400i je vybaven bohatým stereo zvukem a poskytuje tak uživateli kvalitní zvukový zážitek bez zbytečného vybíjení baterie jeho mobilního zařízení. Navíc si můžete nastavit tři předvolby pro buzení: buďto vás vzbudí vaše oblíbená místní stanice na FM frekvenci, nebo obyčejné pípání, případně jakákoliv hudba uložená na iPodu či iPhone dle vašeho přání.

Clock Radio Dock S400i umožňuje dvojí nastavení budíku a funkci odloženého buzení – snooze. Navíc můžete přístroj ovládat odkudkoliv z místnosti pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Nemusíte tak kvůli vypínání budíku vstávat a můžete po jednom zmáčknutí tlačítka pokračovat ve slastném spánku (což se v případě zaspání může nakonec ukázat jako nevýhoda).

Kromě buzení a přehrávání hudby nabízí dokovací stanice ještě funkci dobíjení, která není závislá na tom, zda je zařízení aktivované nebo ne. Model S400i lze použít se všemi generacemi iPhone, iPodem touch, iPodem nano a iPodem classic šesté generace.

Dokovací stanice je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 2 499,- Kč.