Hlavní navigace

Dell představil nové notebooky Inspiron

10. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Dell
Dell v červnu představil na probíhajícím veletrhu Computex 2015 nové modely z produktové řady Inspiron. Tyto notebooky Dell navazují na předchozí úspěšné modely a díky svým parametrům jsou vhodné jak pro rodiny, mladší zákazníky, tak i pro každodenní práci.

(Patnerský příspěvek)

 

Notebooky řady Inspiron 5000 a Inspiron Micro Desktop poskytují možnost volby mezi procesory Intel a AMD.  

 

Dell Inspiron 5000

Řada Inspiron 5000 nabízí dobře vybavené, univerzální notebooky, které jsou dostupné v několika alternativách. Vybrat si můžete notebooků o velikosti 15 až 17 palců. Obě varianty lze pořídit s bezdotykovým displejem a FullHD nebo HD rozlišením. Modely od Dellu jsou rovněž vybaveny technologií True Color, díky které lze přizpůsobit barevnou teplotu displeje, život a tón pro lepší vizuální podání.

U řady Inspiron je standardem také vysoká míra konfigurovatelnosti. Nové notebooky Dell jsou k dispozici s procesory Intel a AMD. Všechny modely řady Inspiron 5000 mají 8 GB operační paměť, 1 TB disk a grafickou kartu Intel HD Graphics 5500. Klávesnice u těchto zařízení zaručuje pohodlné ovládání i po několika hodinách psaní.

 

Design notebooků

Co se týče designu a barevného provedení, notebooky budou dostupné v několika barvách - matná stříbrná, červená, modrá a černá. Design bude stejně jako u jejich předchůdců klasický s logem uprostřed.

 

Přednosti nových notebooků:

  • bohatá výbava
  • displej s vysokým rozlišením
  • dlouhá výdrž baterie
  • kompaktní klávesnice
  • vynikající bezdrátový výkon

 

Dell Inspiron Micro Desktop

Kromě nových notebooků byl představen také Dell Inspiron Micro Desktop, což je kompaktní zařízení o rozměrech 13,1 x 13,1 cm. Tato novinka nabízí plnohodnotné funkce multimediálního centra. Dell Inspiron Micro Desktop najde uplatnění především v rodinách, jedná se o velice úsporné prostorové řešení v domácnosti.

Dell Inspiron Micro Desktop je vybaven SSD diskem v kombinaci s dvoujádrovými procesory Intel Pentium. Grafiku má na starosti grafická karta Intel HD a pro připojení k TV lze využít porty HDMI a DisplayPort.

Notebooky z této produktové řady budou dostupné na českém trhu během července.