Hlavní navigace

Designová myš Logitech

1. 4. 2015

Sdílet

 Autor: Logitech
Myš Logitech MX Master Wireless Mouse umožňuje jednoduše přepínat mezi různými zařízením a operačními systémy

Model MX Master spojuje ty technologické inovace společnosti Logitech se speciálně tvarovaným designem, který skvěle padne do ruky. Ti, kdo pracují na více monitorech, zařízeních a operačních systémech současně, ocení, že tato nová myš je optimalizována tak, aby i takto složité prostředí šlo ovládat přesně a s lehkostí.

Myš je vybavena rolovacím kolečkem, které se umí přizpůsobit rychlosti, jakou chcete obsahem procházet – dokáže automaticky přejít z krokování až po hyper rychlé rolování. Druhé kolečko pro rolování pomocí palce umožňuje posouvat obraz ze strany na stranu nebo plnit jiné funkce dle osobního nastavení uživatele.

MX Master

Ke svému počítači s operačním systémem Windows nebo OS X můžete myš Logitech MX Master Wireless Mouse připojit bezdrátově prostřednictvím přiloženého nanopřijímače Logitech Unifying Receiver nebo pomocí technologie Bluetooth Smart a lze ji tak spárovat až se třemi zařízeními, takže můžete pracovat na svém stolním počítači, notebooku nebo tabletu. Stiskem tlačítka Logitech Easy-Switch lze snadno mezi těmito zařízeními přepínat a myš má navíc tlačítko, které je možné přizpůsobit tak, aby replikovalo ovládání pomocí gest na počítačích Mac.

Pro přizpůsobení osobním potřebám slouží software Logitech Options, který umožňuje nastavit pro všechna tlačítka požadované akce. A díky technologii sledování pohybu Logitech Darkfield Laser je možné pohyb  snímat prakticky na jakémkoli povrchu, včetně skla a ploch s vysokým leskem.

Myš MX Master má dobíjitelnou baterii, jež při plném nabití a v závislosti na způsobu použití může vydržet až 40 dnů, a světelný indikátor, který vás upozorní na nízký stav energie. Pouhé čtyři minuty nabíjení vám poskytnou dostatečnou energii pro celý den práce anebo můžete baterii nechat nabíjet, zatímco ji používáte.

Cloud22

Cena a dostupnost

Očekává se, že myš Logitech MX Master Wireless Mouse bude k dostání v dubnu 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 2 699 Kč.