Hlavní navigace

Designové přenosné disky Iomega

 Autor:
Nové barevné disky jsou dostupné ve třech velmi neobvyklých designech, zároveň nabízejí až 500 GB místa.
Karel Krutý 29. 6. 2010

Sdílet

Iomega představila nové stylové řady Iomega Skin Hard Drives. Ta zahrnuje tři různé přenosné pevné disky s kapacitou 500 GB a to s designem pro ty, kterým připadají i nápaditější současné modely příliš nevýrazné.

Řada Iomega Skin Hard Drives byla vytvořena ve spolupráci se značkou Skin Industries, jedním z předních současných amerických výrobců sportovní módy. Podle výrobce všechny modely ladí s dnešním trendem graffiti.

Novou řadu Iomega Skin Hard Drive tvoří tři různé modely. Všechny představují přenosné pevné disky se standardním rozhraním USB 2.0 o kapacitě 500 GB a nepotřebují dodatečné externí napájení.

Model s názvem Radical zdobí logo Skin Industries na černém podkladu, zatímco dolní strana je jasně žlutá. Red Hot nese na červené horní straně logo Skin ve variantě Swipe, dolní strana je černá. A konečně model Knock Out „obklopuje temná a tajemná aura“ ztělesněná logem Skin ve verzi Gothic na stříbrném podkladě s černou dolní částí. S těmito disky si vás rozhodně kolegové všimnou.

Všechny tři nové disky Skin Hard Drives jsou vybaveny standardní technologií Drop Guard společnosti Iomega, která pomáhá jednotku ochránit před pádem na průmyslový koberec z výšky až 1,3 metru.

Nové disky Iomega Skin Hard Drives jsou v současné době dostupné ve Spojených státech. Od července budou nové disky Iomega Skin Hard Drives v prodeji také v Evropě za doporučenou cenu 105 euro (~2750 korun).

Iomega Skin