Hlavní navigace

Dokovací reproduktory LG pro zařízení s iOS i Androidem

21. 6. 2013

Sdílet

 Autor: LG
Společnost LG Electronics oznámila uvedení nové modelové řady dokovacích reproduktorů pro rok 2013. Reproduktory jsou zajímavé svými inteligentními funkcemi a atraktivním zpracováním.

Společnost LG Electronics oznámila uvedení nové modelové řady dokovacích reproduktorů pro rok 2013. Reproduktory jsou zajímavé svými inteligentními funkcemi a atraktivním zpracováním. 

LG ND5630Duální dokovací reproduktor LG ND8630 přináší uživatelům dosud nejširší možnosti připojení. Reproduktor podporuje prostřednictvím nového konektoru Lightning přímé dokování zařízení Apple i zařízení s operačním systémem Android. Díky USB konektorům mohou uživatelé na svém chytrém telefonu či tabletu hrát hry, psát zprávy či emaily a současně přehrávat hudbu a dobíjet telefon pomocí dokovacího reproduktoru.

Model LG ND8630 poskytuje široké možnosti připojení pro bezdrátové streamování obsahu. Uživatelé zařízení Android se mohou těšit z uživatelsky snadného a příjemného používání Bluetooth díky přidání funkce Tag On. K rychlému a snadnému spárování NFC zařízení s reproduktorem ND8630 stačí pouze jednoduché poklepání. Uživatelé zařízení iOS mohou díky funkci AirPlay snadno streamovat hudbu do dokovacího reproduktoru až na vzdálenost 100 metrů, to vše s téměř nulovými ztrátami na kvalitě zvuku. Díky technologii LG AirDirect lze spustit funkci AirPlay i bez nutnosti mít připojení do Wi-Fi sítě.

LG ND3530Špičkový dokovací reproduktor LG má zvukový výkon 80 W, což je vzhledem k malým rozměrům zařízení impozantní hodnota. Algoritmus Dynamic Loudness pak udržuje správnou úroveň basových a vysokých tónů, i při nastavení extrémně nízké hlasitosti. Díky audio-kodeku apt-X dokáže model ND8630 reprodukovat při streamování hudby přes Bluetooth ostrý a čistý zvuk, který si zachovává vysokou věrnost.

Každý z nové modelové řady dokovacích reproduktorů pro rok 2013 má elegantní válcový tvar ve špičkovém designu LG. Reproduktor ND8630 je k dostání v bílé barvě s metalickou úpravou. Mood Lamp navíc vytváří příjemnou atmosféru prostřednictvím decentních světelných efektů, které uživatel může snadno upravit podle své potřeby.

Kromě modelu ND8630 uvádí společnost LG na trh také dual docking reproduktory ND8530, ND5630 a ND5530. Součástí modelové řady 2013 jsou rovněž moderní a kompaktní zařízení ND2530, ND2531, ND1530 a ND1531, z nichž všechna nabízí bezdrátové streamování přes Bluetooth a dobíjení chytrých telefonů přes USB konektor.

Na český a slovenský trh budou produkty uvedeny během následujících několika měsíců.