Hlavní navigace

Dokovací stanice pro HDD i SSD

 Autor: Natec
Široká kompatibilita, vysoké přenosové rychlosti i odolná konstrukce
Radek Kubeš 29. 8. 2019

Sdílet

Dokovací stanice pro disky Natec Kangaroo Dual s funkcí klonování je zařízení, díky kterému je možné rychle a jednoduše spravovat data uložená na discích SSD nebo HDD bez nutnosti instalace disku v počítači. Takové řešení šetří nejen čas a zjednodušuje manipulaci s disky, ale je zvláště užitečné při použití s ​​notebooky, ve kterých není fyzicky možné připojit další disky HDD a SSD. Díky dvěma slotům umožňuje Natec Kangaroo Dual klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači. 

Natec

Dokovací stanice je praktické zařízení, které umožňuje uživateli snadno a rychle kopírovat, archivovat, mazat, nebo získávat údaje ze starých disků, k čemuž vám stačí připojit dokovací stanici k počítači pomocí přibaleného kabelu USB.

Díky dvěma SATA slotům umožňuje Natec Kangaroo Dual klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači. Kangaroo Dual navíc obsahuje praktické LED diody umístěné na předním panelu, které informují uživatele o stavu operace.

Rychlý přenos dat

Natec Kangaroo Dual používá standard USB 3.0, který umožňuje přenos dat rychlostí až 6 Gb/s (Super-speed). V balení se nachází výkonný napájecí zdroj, který efektivně napájí zařízení a umožňuje dosáhnout maximální přenosovou rychlost.

Kompatibilita

Dokovací stanice Kangaroo Dual podporuje 2,5" a 3,5" HDD i SSD s rozhraním SATA I/II/III. Díky funkci Plug&Play, která je kompatibilní s většinou operačních systémů Windows a macOS, si počítač automaticky nainstaluje potřebné ovladače. Po připojení zařízení pomocí portu USB se nový disk zobrazí v počítači.

Odolná konstrukce

Natec Kangaroo Dual je vybavena odolným a stabilním tělem, které poskytuje vysokou bezpečnost disku nacházejícího se uvnitř a jeho optimální chlazení. Gumové nožičky ve spodní části zabraňují přesouvání dokovací stanice po stole. Disky lze vkládat a vybírat ze stanice v režimu Hot Swap.

Dostupnost a cena

Dokovací stanice Natec Kangaroo Dual je dostupná za doporučenou koncovou cenu 658 Kč včetně DPH.