Hlavní navigace

Dokovací stanice Samsung DA-E750 potěší zpracováním i skvělým vzhledem

14. 9. 2012

Sdílet

 Autor: Samsung
Jihokorejská společnost Samsung se pochlubila špičkovým produktem – dokovací stanicí pro smartphony a tablety s kódovým označením DA-E750.

S dokovacími stanicemi se poslední dobou takříkajíc roztrhl pytel, ovšem novinka z dílen Samsungu je speciální v mnoha ohledech. Tak především je to po dlouhé době první zařízení, které ke svému chodu používá klasický elektronkový zesilovač (samozřejmě v kombinaci se zesilovačem digitálním).

Zadruhé stojí za zmínku excelentní retro design, který rozhodně není kýčovitý, a to i díky využití dřeva exotické africké bubingy pro tvorbu těla přístroje. Díky ruční výrobě (které odpovídá i cena) je každý kus originál.

Další specialitou je možnost připojení výrobků firmy Apple, tedy iPodu, iPhonu i iPadu, což jinak u věčných rivalů není zvykem. Kromě toho lze pomocí druhého konektoru samozřejmě připojit i zařízení Note či Galaxy SIII, které můžete v průběhu přehrávání hudby i nabíjet. Výše zmíněná i jiná zařízení pak lze k dokovací stanici připojit bezdrátově pomocí technologie Wi-Fi či Bluetooth.

Maloobchodní cena dokovací stanice Samsung DA-E750 je pro český trh stanovena na 15 990,- Kč.

Samsung DA-E750

Samsung DA-E750

Samsung DA-E750

CS24

 

Zdroj: TZ Samsung

Byl pro vás článek přínosný?