Hlavní navigace

Doro Liberto 820 Mini v nových barvách

30. 4. 2015

Sdílet

 Autor: Doro Liberto
Doro Liberto 820 Mini, chytrý telefon určený seniorům, se od května 2015 začne prodávat ve více barevných variantách. Nabízí nejen nové barvy, ale také příslušenství a funkce.

Doro Liberto 820 Mini, chytrý telefon určený seniorům, se od května 2015 začne prodávat ve více barevných variantách. Nabízí nejen nové barvy, ale také příslušenství a funkce.

Ke kovově šedé barvě s matným neklouzavým povrchem, užitečný nejen pro seniory se sníženou schopností úchopu, přibydou nově dvě varianty v lesklém provedení s elegantní bílou a odvážně červenou barvou.

Doro Liberto 820 Mini využívá velké ikony, velká ovládací tlačítka na displeji, kontrastní barvy, standardně vypnutá dotyková gesta Výukový režim přispívá ke snadnému ovládání bez nutnosti dlouhého přemýšlení. V případě nutnosti je zde i možnost vzdálené správy, což seniorům zvyšuje pocit jistoty při používání.

Telefon obsahuje fyzické klávesy pro pohyb v menu, samostatné tlačítko pro fotoaparát a SOS tlačítko umožňující přednastavené chování, jako rozeslání alarmující SMS, odeslání GPS polohy či postupné vytočení až 5 nastavených čísel. Ke komunikaci s blízkými lze použít přiložená sluchátka nebo využít hlasitého odposlechu s možností zvýšené hlasitosti, kterou ocení především hůře slyšící osoby.

Telefon je vybaven také unikátní aplikací pro správu v českém jazyce – My Doro Manager. Ta dovoluje příbuzným přes jejich vlastní chytrý telefon nebo tablet nastavovat telefon Doro vzdáleně, posílat do telefonu fotografie a videa a nabízet pomoc i bez součinnosti seniora.

Součástí balení je také nabíjecí kolíbka. Nabíjený telefon lze pak na nočním stolku využít jako hodiny, budík nebo foto rámeček, kde rotují fotografie zaslané od příbuzných.

Vedle tohoto příslušenství, dodávaného v balení s telefonem, je možné dokoupit také tři různá pouzdra chránící telefon včetně displeje – kožené vybavené místem pro karty nebo vizitky nebo flipové ve dvou barvách. V nabídce je i cestovní nabíječka a nabíječka do auta.