Hlavní navigace

Doto Liberto 820 Mini: Dotykový telefon pro seniory

 Autor: Doro Liberto
Operátor O2 v České republice začíná nabízet nový Doro Liberto 820 Mini.
Adam Kencki 16. 3. 2015

Sdílet

Operátor O2 v České republice začíná nabízet nový Doro Liberto 820 Mini.

Jedná se o chytrý telefon s jednoduchou obsluhou, vybavený HD zvukem a s podporou naslouchátek. Telefon má fyzické klávesy pro základní ovládání, tlačítko SOS pro přivolání okamžité pomoci a je dodáván s dobíjecím stojánkem, který umožňuje přístroj používat jako digitální fotorámeček a přehrávač pro videa.

Telefon je vybaven také cloudovou aplikací pro správu – My Doro Manager. Ten dovoluje příbuzným přes jejich vlastní chytrý telefon nebo tablet nastavovat telefon Doro vzdáleně, posílat do telefonu fotografie a videa a nabízet pomoc i bez součinnosti seniora.

Za každý prodaný telefon Doro Liberto 820 Mini věnuje Nadace O2 částku 100 korun na podporu Linky seniorů 800 200 007. Tato Linka, kterou provozuje Elpida o.p.s., pomáhá ročně 30 tisícům seniorů v obtížných životních situacích. Senioři na Linku seniorů volají, když potřebují poradit, pomoct, nebo chtějí s někým sdílet své radosti a trápení. Mohou také dostat informace z oblasti medicíny, práva, psychologie a systému sociální podpory. Díky dlouhodobé podpoře Nadace O2 je volání na anonymní Linku seniorů zdarma, od března 2015 jsou konzultanti Linky pro volající k dispozici také o víkendech.

Více informací o chytrém telefonu Doro Liberto 820 Mini naleznete v produktovém listě.