Hlavní navigace

Dřevěné bezdrátové reproduktory

 Autor: LAMAX
LAMAX rozšiřuje své portfolio o další dva bezdrátové reproduktory, které kromě elegantního dřevěného vzhledu charakterizuje i plný zvuk
Radek Kubeš 22. 10. 2019

Sdílet

LAMAX Electronics (LAMAX) přichází na trh hned se dvěma bezdrátovými reproduktory LAMAX Flow1 a LAMAX Soul1. Kromě velmi vydařeného vzhledu, kde dominují prvky ze dřeva, tyto stylové reproduktory dokážou s výkonem 30 W (Flow1) a 35 W (Soul1) ozvučit party hutným zvukem. 

LAMAX

LAMAX Flow1

Bezdrátový reproduktor s vysokým výkonem 30 W přichází s parádním designem ze dřeva a kovu, s výdrží hraní až 20 hodin na jedno nabití (díky baterii s kapacitou 6600 mAh), spolehlivým Bluetooth 4.2 s dosahem až deset metrů, podporou AUX, zabudovaným mikrofonem pro volání handsfree a s funkcí True Wireless Stereo pro připojení dalšího reproduktoru LAMAX Flow1.

Stylovému reproduktoru vtiskl výrobce nezaměnitelný designový a zvukový charakter. Jeho pasivní zářič a dva hlavní reproduktory dokážou podat ten pravý hudební zážitek. Dřevěný design skvěle zapadne do obýváku a kompaktní rozměry lze ocenit na cestách.

Kompaktní tělo posiluje přenos nízkých frekvencí díky tomu, že dva reproduktory doplňuje pasivní zářič, který zachytává vibrace a přetváří je na mohutné basy. LAMAX Flow1 dokáže bez problémů ozvučit zahradní party i větší místnost – a pokud potřebujete výkon zdvojnásobit, stačí připojit druhý reproduktor pomocí funkce True Wireless Stereo.

Reproduktor se připojuje přes Bluetooth nebo dodávaný kabel s konektory typu jack 3,5 mm. Pro úsporu energie se – pokud není po dobu deseti minut spárován se zařízením – automaticky vypne. V něm zabudovaný mikrofon zase umožní použít reproduktor ve funkci handsfree.

LAMAX Soul1

Společnost LAMAX uvádí i další bezdrátový reproduktor se super výkonem 35 W ve stylovém retro designu s dřevěnými a textilními prvky, výdrží na baterku až 12 hodin (Li-Ion s kapacitou 4400 mAh), Bluetooth 4.2 s dosahem do deseti metrů, podporou AUX přes 3,5 mm jack a možností přehrávat tracky i z MicroSD karty, se zabudovaným mikrofonem pro volání handsfree, a funkcí True Wireless Stereo pro připojení dalšího reproduktoru.

O zvuk se starají stereo reproduktory doplněné aktivním subwooferem pro silné basy. Telefon se během vteřiny připojí přes Bluetooth. Pokud ale reproduktor není více jak deset minut spárován, sám se vypne a tím šetří energii. S funkcí TWS (True Wireless Stereo) lze bezdrátově připojit i druhý reproduktor LAMAX Soul, a tím zvýšit výkon hudební produkce.

Přední strana s dřevěným dekorem dává reproduktoru retro nádech a image větších sound systémů. Boky obepíná tkanina, díky které tělo skvěle padne do ruky. Vrchu reproduktoru vévodí bílá ovládací tlačítka kontrastující s černým povrchem. Proto ať postavíte LAMAX Soul1 kamkoli, pozornost si získá všude.