Hlavní navigace

Druhá generace tabletu Surface již na rýsovacích prknech

10. 8. 2012

Sdílet

 Autor: Microsoft
Tablet Surface z dílny společnosti Microsoft, jehož prodej bude odstartován teprve 26. října, je podle všeho zakladatelem celé rodiny Windows zařízení – v Microsoftu se totiž soudě podle nových pracovních nabídek již pracuje na Surface 2.0.

Více než desítka pracovních inzerátů zveřejněná během června až srpna na profesních stránkách Microsoftu hovoří jasně – tým zodpovědný za vývoj tabletu Surface „aktuálně pracuje na druhé generace zařízení“, které „plně naplňuje vizi Windows“.

Veškeré avizované inzeráty nesou označení původního počítače Surface o velikosti konferenčního stolku (který byl přejmenován na PixelSense) a cílí na strojní inženýry a komponentové specialisty přes experty na materiály až po vývojáře ovladačů a audio specialisty.

Popisy jednotlivých pozic přitom zmiňují „vývojové cykly s rychlým tempem“, takže lze předpokládat, že bude chtít Microsoft udržet krok s ostatními výrobci počítačů a tabletů.

Apple novou verzi svého iPadu prozatím představuje každým rokem, takže nikoho nemůže příliš překvapit, pokud si stejnou cestu vybere také Microsoft s tabletem Surface a updatem Windows RT.

 

Zdroj: Techradar

Byl pro vás článek přínosný?