Hlavní navigace

Druhá generace tabletu ThinkPad - Lenovo ThinkPad 2

24. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Lenovo
Společnost Lenovo představuje ThinkPad Tablet 2, druhou generaci profesionálního tabletu ThinkPad určeného pro firemní uživatele. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačním systému Windows 8.

Společnost Lenovo představuje ThinkPad Tablet 2, druhou generaci profesionálního tabletu ThinkPad určeného pro firemní uživatele. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačním systému Windows 8.

 Hmotnost pouhých 600 gramů, tloušťka jen 10 mm a výdrž na jedno nabití až 10 hodin tvoří dohromady plnohodnotný pracovní nástroj. Pro větší pohodlí při práci je možné k tabletu připojit dokovací stanici a pracovat s ním jako s notebookem.

Lenovo ThinkPad 2ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej se širokým pozorovacím úhlem a antireflexní úpravou. S přídavným digitalizérem je práce na dotykovém displeji chirurgicky přesná. ThinkPad Tablet druhé generace poskytuje úplnou kompatibilitu s aplikacemi Microsoft Office, včetně MS Word, Excel, PowerPoint, Access nebo Lync, OneNote a Sharepoint.

Poznámky si u vybraných modelů mohou uživatelé zapisovat perem ThinkPad Tablet Pen. S Wi-Fi připojením, standardním USB a HDMI portem a čtečkou MicroSD karet je sdílení multimediálních souborů a dokumentů s ostatními velmi jednoduché. Uživatelé mohou pohodlně synchronizovat soubory a složky s tabletem vždy, když se připojí k počítači s operačním systémem Windows 8.

Kromě ryze pracovních vlastností se ThinkPad Tablet 2 vyznačuje také řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Patří k nim 8megapixelový fotoaparát na zadní straně tabletu, 2megapixelová videokamera pro konferenční hovory a online chatování, stereo reproduktory, nebo mikrofon s potlačením šumu. Příjemnou práci s tabletem zajistí systém Pressure sensitivity a Palm rejection, který rozpozná pracovní aktivitu na displeji a uživatel se tak nemusí bát náhodných dotyků dlaně při psaní nebo kreslení.

Společnost Lenovo nabízí také standardní doplňkové služby, které jsou spojené s produkty ThinkPad, jako prémiovou technickou podporu, servis na pracovišti do druhého pracovního dne, nebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečekaným nehodám jako je polití tabletu nebo poškození jeho obrazovky.

 

Cena a dostupnost
Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na českém trhu za cenu od 15 590 Kč s DPH.