Hlavní navigace

Druhá generace tabletu ThinkPad - Lenovo ThinkPad 2

24. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Lenovo
Společnost Lenovo představuje ThinkPad Tablet 2, druhou generaci profesionálního tabletu ThinkPad určeného pro firemní uživatele. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačním systému Windows 8.

Společnost Lenovo představuje ThinkPad Tablet 2, druhou generaci profesionálního tabletu ThinkPad určeného pro firemní uživatele. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačním systému Windows 8.

 Hmotnost pouhých 600 gramů, tloušťka jen 10 mm a výdrž na jedno nabití až 10 hodin tvoří dohromady plnohodnotný pracovní nástroj. Pro větší pohodlí při práci je možné k tabletu připojit dokovací stanici a pracovat s ním jako s notebookem.

Lenovo ThinkPad 2ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej se širokým pozorovacím úhlem a antireflexní úpravou. S přídavným digitalizérem je práce na dotykovém displeji chirurgicky přesná. ThinkPad Tablet druhé generace poskytuje úplnou kompatibilitu s aplikacemi Microsoft Office, včetně MS Word, Excel, PowerPoint, Access nebo Lync, OneNote a Sharepoint.

Poznámky si u vybraných modelů mohou uživatelé zapisovat perem ThinkPad Tablet Pen. S Wi-Fi připojením, standardním USB a HDMI portem a čtečkou MicroSD karet je sdílení multimediálních souborů a dokumentů s ostatními velmi jednoduché. Uživatelé mohou pohodlně synchronizovat soubory a složky s tabletem vždy, když se připojí k počítači s operačním systémem Windows 8.

Kromě ryze pracovních vlastností se ThinkPad Tablet 2 vyznačuje také řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Patří k nim 8megapixelový fotoaparát na zadní straně tabletu, 2megapixelová videokamera pro konferenční hovory a online chatování, stereo reproduktory, nebo mikrofon s potlačením šumu. Příjemnou práci s tabletem zajistí systém Pressure sensitivity a Palm rejection, který rozpozná pracovní aktivitu na displeji a uživatel se tak nemusí bát náhodných dotyků dlaně při psaní nebo kreslení.

Společnost Lenovo nabízí také standardní doplňkové služby, které jsou spojené s produkty ThinkPad, jako prémiovou technickou podporu, servis na pracovišti do druhého pracovního dne, nebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečekaným nehodám jako je polití tabletu nebo poškození jeho obrazovky.

cyber23

 

Cena a dostupnost
Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na českém trhu za cenu od 15 590 Kč s DPH.

Byl pro vás článek přínosný?