Hlavní navigace

Duální multimediální rekordér s podporou H.265/HEVC

23. 8. 2018

Sdílet

 Autor: EVOLVEO
EVOLVEO uvádí na trh nový multimediální rekordér se dvěma HD tunery a certifikací Českých Radiokomunikací

Rekordér plně podporuje nastupující formát vysílání H.265/HEVC a další multimediální formáty jako jsou Dolby Digital Plus, EAC3, MKV, DivX, MP3 a JPG. EVOLVEO Gamma T2 zaznamenává televizní program v digitální kvalitě na připojené USB úložiště. 

EVOLVEO

Rekordér se vyznačuje propracovaným designem v kovovém těle a přehledným LCD displejem. Snadno se ovládá pomocí dálkového ovladače. Instalace a ladění programů probíhá automaticky. Lze volit mezi laděním po kanálech nebo frekvencích.  Snadné ovládání je podpořeno českým menu na obrazovce.

EVOLVEO Gamma T2 nahrává televizní programy v digitální kvalitě na připojené USB úložiště. Je možné zaznamenávat jiný program, než ten, který právě běží na televizní obrazovce, a to i z odlišných multiplexů. Rekordér podporuje funkci TimeShift, nabízí EPG (elektronický programový průvodce), obsahuje přehledné české menu a nahrávání programů je možné plánovat předem. Záznam se pak spouští automaticky ve zvoleném čase a ze zvoleného kanálu.

Pomocí rekordéru je také možné z připojeného USB zařízení přehrávat nejen dříve nahrané programy, ale i ostatní multimediální soubory ve formátech MKV, DiVX, MPG, MP3, MOV nebo JPEG.

Dostupnost a cena

Duální multimediální rekordér EVOLVEO Gamma T2 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 1 390 Kč.