Hlavní navigace

Duet XP - sluchátka do ucha nebo do kapsy

29. 5. 2019

Sdílet

 Autor: Trust
True Wireless sluchátka Trust Duet XP navazují na předchozí modely Duet a Duet 2 a mají hned několik vylepšení

Zpracováním jsou Duet XP bezdrátová sluchátka s mikrofonem, která jsou moderním tvarem přizpůsobená tak, aby držela v ušním boltci. Každé sluchátko pohání akumulátor s kapacitou 60 mAh a ke sluchátkům je v sadě ochranné nabíjecí pouzdro s vestavěnou dobíjitelnou baterií o kapacitě 2 200 mAh. Pouzdro lze i s vloženými sluchátky nabíjet skrze USB-A či Micro-USB kabel. Ochranné pouzdro má kapacitu na 12 dobíjecích cyklů, při čemž na jedno nabití vydrží sluchátka hrát necelé 4 hodiny. V celkovém součtu jednotlivých čtyřhodinových seancí lze od plného nabití sluchátek i pouzdra poslouchat oblíbenou hudbu k úplnému vybití obou kapacit po dobu až 45 hodin. 

Trust

Bezdrátová sluchátka Duet XP nabízejí kvalitní zvuk s technologií AAC, potlačení šumu při telefonátech (díky použití mikrofonu), stereo handsfree a voděodolnost standardu IPX5. Sluchátka jsou tak vhodná i k běhání v deštivém počasí. Měniče mají průměr 6 mm s frekvenčním rozsahem od 20 do 20 000 Hz, impedancí 16 Ohm a citlivostí 90 dB.

Díky softwarovým vylepšením si sluchátka polepšila a disponují Bluetooth 5.0, jež nabízí mnoho vychytávek. Mezi ně patří například možnost sledování stavu baterie na smartphonech či tabletech. Bluetooth 5.0 je také energeticky úspornější a napomáhá tak k prodloužení celkové výdrže nového modelu. Díky funkci multiport connection support pak je možné sluchátka připojit k vícero zařízením pro snazší přístup. Pro opravdové fanoušky moderních technologií je určena funkce hlasového asistenta, díky níž je možné používat hlasové povely pro Siri, Google Asistent atp.

Poslední třešničkou na dortu pak je nabíjecí funkce ochranného pouzdra, které v největší nouzi můžeme použít jako powerbanku pro náš chytrý telefon. V balení jsou 3 různé velikosti gumových špuntů do uší pro zajištění maximálního komfortu.

special_kyberutoky

Cena

Doporučená maloobchodní cena sluchátek Duet XP  1 799 Kč.