Hlavní navigace

Dva nové seniorské telefony Alcatel Onetouch

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch uvedl na český a slovenský trh dva seniorské telefony s přehledným barevným displejem a velkými tlačítky s dobře viditelnými písmeny a číslicemi.
Adam Kencki 10. 2. 2015

Sdílet

Alcatel Onetouch uvedl na český a slovenský trh dva seniorské telefony s přehledným barevným displejem a velkými tlačítky s dobře viditelnými písmeny a číslicemi.

Modely 2004C a 2004G nabídnou kromě telefonních funkcí třeba i praktickou svítilnu, FM rádio nebo tlačítko SOS pro rychlé přivolání pomoci v případě nouze. Telefon 2004C oproti svému dvojčeti 2004G obsahuje navíc i fotoaparát, bezdrátovou technologii Bluetooth a také funkci GPRS pro posílání obrázkových zpráv (MMS).

Model 2004G je určen uživatelům, kteří s mobilem potřebují hlavně telefonovat nebo psát SMS zprávy. To se tato novinka snaží zpříjemnit co nejjednodušším ovládáním, velkými znaky na displeji i hlasovou indikací vytáčeného čísla. K telefonování, textovým zprávám a balíku základních funkcí (budík, kalkulačka, kalendář) se přidává FM rádio fungující bez nutnosti zapojení sluchátek.

Lépe vybavený model 2004C nabízí v porovnání s modelem 2004G navíc dvoumegapixelový fotoaparát, s nímž můžete pořizovat fotografie i natáčet videa. Fotky pak následně jednoduše pošlete prostřednictvím obrázkových zpráv MMS rodině nebo přátelům. Výčet funkcí zakončuje bezdrátové rozhraní Bluetooth např. pro připojení bezdrátové handsfree sady.

Ovládání obou telefonů je jednoduché a nezatěžuje uživatele složitým nastavováním. Výhodou je také nabíjecí stojánek přímo v balení. Novinky se prodávají v černé a bílé barvě za doporučenou cenu 990 Kč, resp. 35,99 € (model 2004G) a 1 290 Kč, resp. 46,99 € (model 2004C).