Hlavní navigace

Dva nové smartphony Lenovo vstupují do Česka

30. 1. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo rozšiřuje své portfolio chytrých telefonů o smartphony Lenovo S90 a P70.

Lenovo rozšiřuje své portfolio chytrých telefonů o smartphony Lenovo S90 a P70.

Lenovo S90 zaujme designem svého kovového těla, které je tvořeno ze slitiny hliníku. Tato konstrukce chrání 5palcový Super Amoled HD displej, který dokáže šetřit baterii, odráží méně světla a je čitelnější na slunci. Pod povrchem Lenovo S90 skrývá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon se 64bitovou architekturou, operační paměť o velikosti 2 GB a operační systém Android 4.4 KitKat.

Smartphone je vybaven také dvěma kvalitními fotoaparáty. Přední 8Mpx s pevným ohniskem, vysokou světelností, bleskem a BSI senzorem. Zadní 13Mpx fotoaparát je vybaven automatickým ostřením a LED bleskem spolu s PureCel senzorem. Díky podpoře dvou SIM a mimořádně rychlému LTE připojení dává Lenovo S90 svému uživateli možnost být v dosahu prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Smartphone Lenovo P70 je vybaven baterií s kapacitou 4000 mAh, která mu spolu se softwarem pro pokročilou úsporu energie umožní provoz až 3 dny bez dalšího nabíjení. Baterii je možné nabít už za jednu hodinu a funkce OTG charging umožní uživateli poskytnout část kapacity vlastní baterie jinému zařízení.

special_kyberutoky

Při hmotnosti 149 gramů nabízí P70 osmijádrový procesor Mediatek True8Core spolu s 2GB RAM a operačním systémem Android 4.4 KitKat. Displej je 5palcový HD IPS, fotografie z předního fotoaparátu mají rozlišení 5Mpx a ze zadního 13Mpx. Stejně jako předchozí model podporuje i P70 vysokorychlostní LTE připojení a dual SIM.

Oba modely budou dostupné od února. Model S90 za cenu od 9 499 Kč, smartphone P70 pak za 6 499 Kč.