Hlavní navigace

Dvě nová prodejní centra Samsung

 Autor:
Techniku značky Samsung si můžete nyní koupit vyzkoušet i zakoupit ve dvou nových prodejních centrech v Praze – v pasáži Oasis na Florenci a v OC Chodov.
Karel Krutý 14. 10. 2010

Sdílet

Samsung dnes otevřel dvě nová prodejní místa v Praze. Bývalý showroom Samsung v pasáži Oasis na Florenci se mění na prodejní místo a nově vzniklo Samsung Centrum v OC Chodov ve druhém patře. Provozovatelem obou Samsung center je společnost Fast ČR. 

Nově otevřená prodejní místa Samsung jsou doplněním pro dosud jediné prodejní Samsung Centrum v Praze v Paláci Flora. Kromě pražských 3 center mohou zájemci o výrobky Samsun navštívit značkové Samsung Centrum v Liberci (OC Forum), Brně (OC Olympia) a Olomouci (Bazo Olomouc).

Ve značkových obchodech Samsung mají zákazníci možnost důkladně se seznámit s širokým portfoliem výrobků společnosti Samsung, a samozřejmě si je vyzkoušet, a to od nejnovějších 3D LED, LCD a 3D plazma televizorů, domácích kin či Blu-ray přehrávačů včetně 3D sestav, videokamer, digitálních fotoaparátů, praček a chladniček nebo mikrovlných trub až po vysavače, nejnovější LED monitory a mobilní telefony. Ve všech Samsung Centrech naleznete je i vlajkovou loď mezi televizory, ultratenký 3D LED TV Samsung C9000.

Samsung Centrum v OC Chodov má otevírací dobu stejně jako Samsung Centrum v Paláci Flora, tedy denně od 9:00 do 21:00 hodin. Samsung Centrum v Oasis Florenc je otevřeno po-pá 9:00-18:00 a so 9:00-12:00.

Samsung