Hlavní navigace

Dvoupásmový Wi-Fi opakovač TP-LINK s rychlostí až 750 Mbit/s

6. 5. 2015

Sdílet

 Autor: TP-LINK
Repeater (nebo také extender) zlepšuje celkovou kvalitu signálu Wi-Fi sítě a zajišťuje pokrytí v místech, kde byl signál slabý nebo nedostupný

Model TP-LINK RE210 je vybaven i standardním ethernetovým portem, takže může sloužit jako bezdrátový adaptér pro zařízení, která nemají zabudovaný Wi-Fi modul, například Blu-ray přehrávače, herní konzole nebo chytré televize. 

Wi-Fi repeater RE210 pracuje zároveň v pásmech 2,4 a 5 GHz a umožňuje rozšířit pokrytí bezdrátovou sítí do celé domácnosti nebo kanceláře rychlostí až 750 Mb/s (300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 433 Mb/s v pásmu 5 GHz), jež plně dostačuje pro náročné činnosti jako streamování HD videa, online hry, zálohování velkých objemů dat a jiné úlohy vyžadující značnou šířku pásma. Produkt je navíc vybaven inteligentním světelným LED indikátorem síly signálu, který pomáhá nalézt pro repeater optimální umístění v prostoru.

RE210

Cloud22

Malé rozměry a přímé zapojení do zásuvky umožňují snadné přenášení a zapojení opakovače podle aktuálních potřeb. Díky kompaktnímu provedení se sklopnými anténami lze repeater vzít i s sebou na cesty a používat např. v hotelu k posílení místní sítě při nedostatečné kvalitě spojení.

Klíčové vlastnosti:

  • Snadné pokrytí hluchých míst Wi-Fi signálem nebo rozšíření sítě do prostor, kam nelze natáhnout kabely.
  • Podpora všech Wi-Fi standardů včetně nejnovějšího 802.11ac.
  • Přenosy dat ve dvou pásmech o celkové rychlosti až 750 Mb/s pro náročné aplikace.
  • Jednoduché zprovoznění a možnost přenášení podle potřeby díky kompaktnímu provedení se zapojením přímo do elektrické zásuvky.
  • Díky ethernetovému portu lze použít jako Wi-Fi adaptér pro jiná zařízení.
  • Zabezpečení 64/128bitovým šifrováním WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK chrání síť před bezpečnostními hrozbami.
  • Indikátor síly signálu pomáhá vyhledat vhodné umístění.