Hlavní navigace

Ego-n (ABB)

3. 7. 2015

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za inteligentní kompletní elektroinstalaci pro chytré bydlení

K postavení inteligentního domu si nemusíte zvát drahou specializovanou firmu. Stačí, když zkusíte inteligentní elektroinstalaci Ego-n pro novostavby i rekonstrukce. Její instalaci a zapojení totiž zvládne každý elektromontér, a to ve dvou variantách Basic a Plus.

 

 

Ego-n je chytrá elektroinstalace, která zvládá řízení osvětlení, okenních žaluzií, domácích elektrospotřebičů, vytápění a klimatizace, zavlažování a dalších funkcí, které jsou potřebné pro ovládání všech aspektů inteligentního obydlí. Ovládá se pomocí tlačítkových snímačů a prvků, které předávají do systému informace například o tom, jak je silný vítr, jaká je teplota vně objektu i v jednotlivých místnostech apod.


Ego-n také plně spolupracuje se zabezpečovacími systémy. Pro vzdálené ovládání elektroinstalace pomocí chytrých telefonů jsou k dispozici ke stažení zdarma aplikace pro systémy Android i iOS. 

 


Ovládání přes tablet a chytrý telefon nabízí logické funkce, časové bloky s astrofunkcemi, v nejoblíbenějších designech v ČR. Na systém je až desetiletá záruka a výrobce nabízí technickou podporu i na místě stavby zdarma.

Cena od 50 000 korun podle velikosti a funkcionality systému

www.ego-n.cz