Hlavní navigace

EMC ocenila Avnet Technology Solutions EMEA

23. 5. 2013

Sdílet

 Autor: © littletroll - Fotolia.com
Společnost Avnet Technology Solutions byla společností EMC oceněna hned dvěma cenami pro region EMEA: Best Distributor of the Year a Best VSPEX Distributor.

Slavnostní vyhlášení výročních cen EMEA Velocity Solution Provider Awards proběhlo na začátku května v Las Vegas a zúčastnilo se ho více než 777 partnerů EMC Channel. Vítězové v jednotlivých kategoriích byli ohodnoceni na základě jejich spolupráce s EMC a schopnosti implementovat informační řešení EMC a jejich přidanou hodnotu v rámci trhu. „Tyto dvě prestižní ceny potvrzují naše vedoucí postavení v daných oblastech a naši schopnost efektivně dodávat svým partnerům inovativní IT řešení s přidanou hodnotou v rámci tohoto regionu. Společně s technologickými leadery, jakým je i EMC, jsme schopni dosahovat našich cílů v oblasti poskytování nejlepších řešení naplňujících současné i nadcházející požadavky pro podnikání”, uvedla Miriam Murphy, Senior Vice President společnosti Avnet Technology Solutions EMEA.

Philippe Fosse, Vice President EMEA Channels společnosti EMC, potom ve svém projevu ocenil výkon všech distributorů napříč EMEA a vyzdvihl důležitost distribučního kanálu, který v posledním roce rekordně zvýšil svůj růst.