Hlavní navigace

EMC rozšířila řešení pro ochranu virtualizovaných kritických aplikací v prostředí VMwaru

Řešení EMC zjednodušují nasazení technologií v aplikacích Microsoft Exchange a SQL Server v prostředích VMware s ohledem na zajištění vysoké dostupnosti a ochrany informací.
Pavel Louda 10. 6. 2008

Sdílet


Své portfolio řešení pro aplikace kritické pro podnikání rozšířila firma EMC. Přidává nové prvky, které zjednodušují nasazení technologií k zajištění kontinuity podnikání, zálohování, obnovy a ochrany informací a dat v aplikacích Microsoft Exchange Server a SQL Server běžících na platformě VMware. Zákazníci mají k dispozici ověřené a certifikované referenční architektury a doporučené postupy, tak aby mohli zrychlit dobu nasazení řešení, dodat očekávané výsledky a zajistit vysoký výkon aplikací, zajistit zálohování a obnovu, vzdálené replikace, vysokou dostupnost a snazší správu.
Řešení společnosti EMC společně s ověřenými postupy umožňuje firmám snížit dobu plánovaných odstávek, zrychlit obnovu po neočekávaných výpadcích. Dále přináší bezpečnější zálohování a možnost migrace celých virtuálních prostředí bez přerušení provozu. Nové možnosti zahrnují i rozšířenou podporu principu „Tiered Storage“ (a to i pro produkty EMC CLARiiON AX4) a zlepšuje tak škálovatelnost a zefektivňuje výkon a snižuje celkové náklady.
Řešení dále nabízí možnosti zálohování a obnovy dat s prvky deduplikace díky softwaru EMC Avamar. Ochranu dat napříč různými aplikačními prostředími zajišťuje EMC RecoverPoint a spolu s nástroji VMware VMotion zajišťuje vysokou dostupnost aplikací.