Hlavní navigace

Epson nabízí projektory s nadstandardními funkcemi

4. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Epson
Epson přináší novou řadu cenově dostupných projektorů vhodných zejména pro instituce a školská zařízení s omezenými rozpočty.

Celkově pět modelů by se dalo velice zběžně rozdělit do dvou základních kategorií – v té první, určené zejména pro školy a oblast vzdělávání, jsou zahrnuty dvě novinky, modely EB-X11 a EB-S11. Ve druhé kategorii jsou tři zařízení, EB-X14, EB-X12 a EB-W12, které využijí hlavně firmy.

Všechny projektory, které nabízejí uživatelsky přívětivé funkce i obraz s vysokou kvalitou, mají velice jednoduchou obsluhu i nastavení. Jako již klasicky přináší i v tomto případě Epson svou „stájovou“ funkci USB zobrazení 3 v 1, která přenáší obraz, zvuk i stránkování pomocí jediného kabelu. Tato funkce je kompatibilní pro zařízení PC i Mac.

Navíc můžete projektory používat i bez počítače, stačí připojit USB flashdisk a už lze promítat. Díky vertikální i horizontální korekci lichoběžníkového zkreslení není problém rychle a flexibilně vyrovnat obraz při promítání na jakýkoliv povrch.

Vybrané projektory nové řady nabízejí možnost připojení k USB vizualizéru Epson ELP-DC06, který umožňuje sdílení dokumentů i trojrozměrných předmětů. Lampa v projektorech vydrží svítit až 5 000 provozních hodin v ekonomickém režimu.

skoleni

Speciální technologie Epson 3LCD přináší díky shodnému barevnému i bílému světelnému výstupu s hodnotou až 3 000 lumenů přirozenou a přesnou reprodukci barev. Vysoký kontrastní poměr 3 000:1 se zase postará o ostré detaily.

Všechny nové projektory jsou již dostupné na našem trhu, doporučená cena nejlevnějšího modelu je 12 090,- Kč včetně DPH.