Hlavní navigace

EVOLVEO rozšiřuje nabídku zdrojů pro PC

 Autor: EVOLVEO
Nové zdroje EVOLVEO s označením FX 500 a RX 500 mají výkon 500 W a certifikaci 80+
Radek Kubeš 15. 4. 2019

Sdílet

Oba nové zdroje chtějí navázat na úspěšný model EVOLVEO Pulse 400 W, který byl uveden na trh již v roce 2010. Od té doby se prodalo více než padesát tisíc kusů. Tento zdroj stále patří ve své kategorii mezi nejprodávanější, a to nejen na českém a slovenském trhu, ale i na dalších trzích zemí střední a východní Evropy. 

EVOLVEO

Nový zdroj EVOLVEO FX 500 s výkonem 500 W ve formátu standardu ATX 2.2 používá 140mm ventilátor v zelené firemní barvě s tichým chodem. Zdroj podporuje aktivní systém PFC a jeho účinnost je certifikována na úroveň 80+.  Samozřejmostí je CE certifikace a splnění normy RoHs. Je dodáván v bulk balení. Zdroj je vybaven ochranou mimo jiné proti zkratu, přetížení, přepětí a podpětí

Druhý zdroj s označením  RX 500 má shodné parametry s modelem FX 500, navíc má efektní RGB podsvícení typu Rainbow. Podsvícení ventilátoru má čtyři barevné režimy a sedm volitelných barev. Podsvícení lze ovládat příslušným tlačítkem a libovolně přepínat barvy a efekty, případně podsvícení vypnout.

Oba nové zdroje jsou určeny do mainstreamových stolních počítačů a počítačů střední třídy, zvládnou však i náročnější sestavy. Verze s podsvícením pak najde místo u herních počítačů a všude tam, kde se chce uživatel pochlubit atraktivním vzhledem svého počítače.

Dostupnost a cena

Zdroj EVOLVEO FX 500 W bude dostupný od dubna 2019 za 869 Kč včetně DPH, EVOLVEO RX 500 W (RGB Rainbow) bude dostupný od dubna 2019 za 1 059 Kč včetně DPH.