Hlavní navigace

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku klávesnic

10. 8. 2018

Sdílet

 Autor: EVOLVEO
Rozšířená velikost podložky pod ruce, touchpad nebo atraktivní podsvícení

Dvě novinky v nabídce klávesnic se značkou EVOLVEO přinášejí navíc několik užitečných funkcí. Bezdrátová s modelovým označením WK32BG má navíc touchpad, druhá klávesnice pak rozšířenou plochu podložky pro ruce a atraktivní podsvícení. 

EVOLVEO

EVOLVEO WK32BG je bezdrátová klávesnice vhodná pro ovládání chytrých televizí, multimediálních center a také třeba HTPC počítačů. Plně obstojí i při vzdáleném ovládání notebooků a PC. Nízká váha a štíhlý design usnadňují manipulaci a zajišťují mobilitu. Pohodlí při práci s touto klávesnicí zvyšuje i integrovaný touchpad nebo třináct multimediálních kláves. Jednoduchým přepnutím lze zvolit režim pro aktivaci numerických kláves. Bezdrátové připojení má dosah až deset metrů.  

EVOLVEO LK652 je elegantní klávesnice s minimalistickým stylovým designem a atraktivním modrým LED podsvícením, které se dá regulovat ve třech stupních intenzity. Náklon klávesnice lze nastavit pomocí vyklápěcích vzpěr. Klávesnice má i numerickou část a třináct multimediálních kláves. Připojuje se přes USB.

Dostupnost a cena

special_kyberutoky

Klávesnice EVOLVEO WK32BG je dostupná za doporučenou koncovou cenu 499 Kč včetně DPH.

Klávesnice EVOLVEO LK652 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 399 Kč včetně DPH