Hlavní navigace

Exemode PF15 - fotorámeček na klíčence

30. 12. 2009

Sdílet

 Autor:
PF15 je elegantní malý fotorámeček nabízený v pastelových barvách, na němž můžete mít své oblíbené fotografie vždy při sobě.

Digitální fotorámečky jsou dnes již běžným zbožím, které zákazníky ze židle jen tak nezvedne. „Kam by se tedy dal ještě strčit LCD displej zobrazující oblíbené fotografie?“, řekli si zřejmě v japonském společnosti Exemode, která má ve své nabídce hlavně malé spotřebitelské fotoaparáty, kamery, DVD přehrávače a samozřejmě fotografické rámečky. Odpovědí je Exemode PF15, malý digitální fotorámeček v podobě přívěšku na klíče, popřípadě prostě samostatně do kapsy.

1,5“ (3,8 cm) LCD displej má rozlišení 128x128 bodů a celé zařízení váží jen 33 gramů a měří 8,5x5,8x1,9 cm. Vnitřní paměť je 8 MB a lze do ní ukládat obrázky ve formátech BMP, JPEG a GIF a pro nabíjení a přenos dat slouží USB kabel.

Samotný koncept PF15 není zrovna unikátní a ani technické parametry nejsou zrovna závratné, zajímavý je spíše hezký vzhled a výběr z živých pastelových barev - světle modré, růžové a krémově bílé. Také cena je hezké - jen 3000 jenů, což je v přepočtu asi 600 korun (~23 euro).

Exemode PF15