Hlavní navigace

Externí disk WD My Passport X

 Autor: Kingstone
Nový Passport X nabízí štíhlý design, vysoký výkon, snadné nastavení i přenositelnost
Radek Kubeš 21. 7. 2015

Sdílet

WD přináší i na český trh přenositelný externí pevný disk My Passport X určený pro počítačové hráče. Tento štíhlý 2TB externí disk po připojení k herní konzoli Xbox One nebo ke stolnímu počítači poskytuje tolik potřebnou dodatečnou kapacitu. Počítačoví hráči získají prostor až pro 50 dalších herních titulů, a zbaví se problému s mazáním dříve pořízených her. Vyhnou se také nepříjemným hlášením typu „Nedostatek paměti na disku“, když chtějí načíst dříve rozehranou hru. Navíc mohou hráči případně přenášet uloženou hru na jiné systémy.

 Kingstone

Možnosti připojení USB 3.0 poskytují uživateli rychlý přístup a ukládání dat na přenosný disk a to bez nutnosti dalšího externího zdroje napájení. My Passport X je odolný, přenosný spolehlivý pevný disk v moderním designu a je navržen tak, aby odolal i případným nechtěným drobným otřesům. Jeho připojení je bezproblémové. Stačí sledovat instrukce na monitoru a užívat si více prostoru pro zálohování, ochranu a ukládání her ale i dalšího digitálního obsahu.

Externí přenosné disky My Passport X 2 TB jsou dostupné u vybraných prodejců a distributorů. Doporučená koncová cena je 3 999 Kč.