Hlavní navigace

Externí disky od WD zrychlují, My Passport for Mac je vybaven rozhraním USB 3.0

30. 8. 2012

Sdílet

 Autor: wd
Externí pevný disk My Passport for Mac nabízí rozhraní USB 3.0 pro rychlé datové přenosy. Poskytuje taktéž bezpečí pro data a jistotu pro uživatele, kteří si nosí svůj cenný digitální obsah s sebou.

Společnost WD dnes oznámila, že rozšířila svoji řadu přenosných disků My Passport for Mac o rozhraní USB 3.0 a zvýšila jejich kapacitu až na 2 TB. Disky My Passport for Mac jsou populární mezi studenty a dalšími uživateli počítačů Mac, kteří často přenášejí svá digitální data. Tento externí disk přináší nové rozhraní USB 3.0, což umožňuje využívat výhody rychlejších přenosů ve spojení s počítači MacBook nebo MacBook Air, jež jsou USB 3.0 běžně vybaveny.

My Passport for Mac umožňuje ochranu heslem a hardwarové šifrování pro ochranu a zabezpečení obsahu disku před neoprávněným přístupem. Disky My Passport for Mac jsou zcela kompatibilní s aplikací Apple Time Machine pro snadné zálohování a archivaci.

wd my passport

“Dnešní uživatelé, kteří jsou neustále v pohybu a chtějí být mobilní, hledají rychlý, bezpečný, kompaktní a spolehlivý způsob, jak přenášet data a mít k nim přístup,” vysvětluje Ralf San Jose, ředitel produktového marketing WD a dodává: “My Passport for Mac s rozhraním USB 3.0 přináší výhody rychlého připojení USB a zahrnuje bezpečnostní prvky, které uživatelé potřebují, když se pohybují se svými daty mimo domov. Všechny tyto benefity včetně nepřekonatelné kapacity 2 TB poskytují perfektní řešení pro náročné zákazníky z řad uživatelů počítačů Mac.”

Disky My Passport for Mac zůstávají oblíbenými mezi uživateli počítačů Mac, kteří do své činnosti zahrnují časté cestování, či outdoorové aktivity. Pro tyto případy je určeno ochranné pouzdro WD Nomad , které bezpečně disk (u nižších kapacit) ochrání před škrábanci, prachem, vlhkostí a nenadálými otřesy.

Cena a dostupnost

My Passport for Mac je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB. 2TB varianta se prodává za 279 EUR (necelých 7 000 Kč).

soutez_casestudy

 

Zdroj: TZ WD

Byl pro vás článek přínosný?