Hlavní navigace

Extra drahé (a zbytečné) technologické vychytávky pro spotřebitele (1.)

3. 8. 2014

Sdílet

 Autor: pcadvisor.co.uk
Jste fanouškem technologií a máte více peněz než rozumu. Co si v tomto případě máte koupit? Samozřejmě, že Mac! Ale jste-li opravdu bohatí a všechny produkty od Apple už doma máte, poradíme vám, kde se porozhlédnout.

Drahé technologické hračky pro vyvolené mají různé formy. Jde o skvěle zpracované vybavení pro audiofily, fotoaparáty, jejichž funkce již nevyužijí ani profesionálové, či nadupané počítače, které nezestárnou málem ani za desítky let.

A pak tu máme nesmyslné technologické hračky, které jsou za příslušně velké peníze vybaveny nevhodnými materiály, jako je zlato a diamanty připevněné ke skvěle fungujícímu zařízení, které byste ale v sériovém provedení koupili za řádově nižší čátky.

Takže vytáhněte peněženku, jde se na to. Nabízíme vám náhled na 10 nejšílenějších, nejdražších a nejzbytečnějších vychytávek, které si nejspíše nemůžete (a pokud můžete, tak nejspíše ani nechcete) dovolit.

10. Extra drahé vychytávky: WC Kohler Numi

Kohler Numi

special_kyberutoky

Nejmenší místnost v domě může být samozřejmě tou nejdůležitější. A čím lépe korunovat domácí trůnní sál než tímhle – asi nejdražší toaletní mísou na světě. WC Kohler Numi disponuje prkýnkem aktivovaným pomocí senzoru pohybu, čemuž výrobce říká „Pokročilá funkce bidetu“; „Integrovaným vzduchovým vysoušečem“; vyhřívaným sedátkem a ohřívačem nohou; osvěžovačem vzduchu; a... hudbou. Princ mezi záchody vás vyjde na pouhopouhých 6 500 liber (kolem 200 tisíc korun). Což je nejspíše docela levné pro uživatele, kteří vyžadují „pokročilou funkci bidetu“.

Pokračování