Hlavní navigace

Extra drahé (a zbytečné) technologické vychytávky pro spotřebitele (2.)

4. 8. 2014

Sdílet

 Autor: pcadvisor.co.uk
Jste fanouškem technologií a máte více peněz než rozumu. Co si v tomto případě máte koupit? Samozřejmě, že Mac! Ale jste-li opravdu bohatí a všechny produkty od Apple už doma máte, poradíme vám, kde se porozhlédnout.

Předchozí díl

9. Extra drahé vychytávky: Smartphone iPhone 5 Black Diamond

iPhone 5 Black Diamond

Přejděme od zbytečných, ale funkčních věcí, k těm zcela nesmyslným, které jsou určeny pro ty, kdo používají peníze k tomu, aby se mohli chlubit penězi. iPhone 5 Black Diamond je... zkrátka iPhone, v němž bylo původní hliníkové šasi nahrazeno zlatem. Ručně zpracovaným zlatem. Do nějž je vložen bezchybný černý 26karátový diamant. Což je pěkné. Tento zastaralý telefon zakoupíte jen za 10 milionů liber (asi 300 milionů korun).

8. Extra drahé vychytávky: Reproduktory Hart Audio D&W Aural Pleasure

Hart Audio

special_kyberutoky

Svět audiofilů je plný ohromných výdajů, které nejsou omezeny jen na zlaté koncovky a konektory nahrazující plně funkční alternativy ze základních kovů. Ještě dražší jsou v tomto směru high-endové zesilovače a reproduktory. Už ale nemohou být více high-endové než Hart Audio D&W Aural Pleasure. Za 40 tisíc liber (1,2 milionu korun), si můžete užít tento bronzový reproodlitek vážící 50 kilogramů. Údajně však zní velice dobře (my jsme ho nezkoušeli).

Pokračování