Hlavní navigace

Firemní tablet HP ElitePad 900 se systémem Windows 8

4. 10. 2012

Sdílet

 Autor: HP
Tento tablet je určen k využití v podnikání, státní správě, zdravotnictví a obchodu. HP ElitePad je velmi tenký a lehký tablet vybavený operačním systémem Microsoft Windows 8. Tablet HP Elitepad absolvoval více než 115 tisíc hodin testovacího provozu a diagnostiky pro ověření výkonu a spolehlivosti.

Tento tablet je určen k využití v podnikání, státní správě, zdravotnictví a obchodu. HP ElitePad je velmi tenký a lehký tablet vybavený operačním systémem Microsoft Windows 8. Tablet HP Elitepad absolvoval více než 115 tisíc hodin testovacího provozu a diagnostiky pro ověření výkonu a spolehlivosti.

HP ElitePad 900Díky ergonomickému tvaru, displeji o úhlopříčce 25,7 cm, váze pouhých 0,68 kg a tloušťce 9,2 mm HP ElitePad snadno padne do ruky. Na výrobu HP ElitePad byly použity  frézovaný hliník a Corning Gorilla Glass 2.

Tablet je osazen mobilními procesory Intel nové generace, díky nimž HP ElitePad uživatelům v terénu nabízí produktivitu ekvivalentní stolní počítačové sestavě a kompatibilitu Intel x86 pro podporu stávajících podnikových aplikací. Je optimalizován pro operační systém Windows 8 a podporuje vkládání dat dotykem prstů, elektronickým perem či hlasem.

HP ElitePad je také velmi energeticky úsporný a nabízí ovládání podobné smartphonu a výkon, který zvládne běh aplikací v prostředí Windows. Jeho integrace do stávajících systémů informačních technologií je snadná. K tabletu je možné dokoupit inovativní pouzdro HP Smart Jacket.

skoleni

 

  • HP ElitePad Productivity Jacket — se zabudovanou klávesnicí, porty pro konektivitu, čtečkou SD karet a nastavitelnými úhly sledování displeje .
  • HP ElitePad Expansion Jacket — přidává možnosti konektivity přes USB, HDMI a další funkce pro univerzálnější využití v terénu a na cestách. Prodloužená životnost baterie s doplňkovým příslušenstvím HP ElitePad Jacket.
  • HP ElitePad Rugged Jacket — zajišťuje zvýšenou ochranu Dokovací stanice HP ElitePad. Možnost připojení klávesnice a monitoru společně se současným dobíjením tabletu a připojením k pevnému Ethernetu. Tablet může být také využit jako pomocný monitor pro současnou práci na dvou monitorech.
  • HP Executive Tablet Pen — umožňuje uživateli zapisovat vzkazy a poznámky vlastním rukopisem přímo na displej. Ručně psaný text lze uložit nebo konvertovat na typový text pro využití v dalších aplikacích.

Kompletní specifikace a další informace o tabletu HP ElitePad 900 naleznete na stránkách společnosti HP.