Hlavní navigace

Firewally s vícejádrovými procesory pro podniky

13. 2. 2008

Sdílet

Zařízení řady NSA jsou určena pro nejnáročnější nasazení včetně distribuovaných podnikových prostředí, univerzitních sítí, datových center a malých a středních firem, v nichž požadavky na přenosové pásmo vyžadují výkonná řešení. Produkty gigabitovou rychlostí hloubkově prověřují pakety na přítomnost hrozeb.

SonicWall uvádí novou řadu firewallů s vícejádrovými procesory, jež poskytují ochranu a výkonnost podnikové třídy: NSA E7500, NSA E6500 a NSA E5500.

Firewall NSA E7500 je určen pro podnikové centrály s distribuovanými sítěmi. Podle dodavatele se hodí pro hostování webových serverů a aplikací, provoz spravovaných služeb ISP a infrastrukturu ASP. NSA E6500 je určen pro centrály středně velkých organizací, zatímco NSA E5500 je určen pro místní pobočkové kanceláře nebo samostatné středně velké podniky.

Produkty SonicWall Network Security Appliance (NSA) Series gigabitovou rychlostí hloubkově prověřují pakety na přítomnost hrozeb. Podle dodavatele spojují výkonný inspekční firewall s několika vrstvami ochranné technologie a sadou funkcí na podporu vysoké dostupnosti. Zařízení řady NSA jsou určena pro nejnáročnější nasazení včetně distribuovaných podnikových prostředí, univerzitních sítí, datových center a malých a středních firem, v nichž požadavky na přenosové pásmo vyžadují vysoce výkonná řešení.

Nabídka řešení SonicWall E-Class nyní zahrnuje řadu řešení bezpečného přístupu přes SSL VPN SonicWALL Aventail; řešení SonicWALL Email Security 6000 a 8000 pro 5 000 a více uživatelů; software Global Management System, který umožňuje centrálně spravovat až desítky tisíc zařízení; a nejnovější firewally SonicWALL NSA E-Series.

K růstu společnosti SonicWall přispěly v posledních dvou letech čtyři akvizice: specialisty na SSL VPN EnKoo, začínající společnosti zabývající se technologiemi zálohování a obnovení dat Lasso Logic, dodavatele řešení zabezpečení podnikového e-mailu MailFrontier a dodavatele řešení bezpečného vzdáleného přístupu Aventail.

Autor článku