Hlavní navigace

Fitbit Charge 3 na tuzemském trhu

2. 11. 2018

Sdílet

 Autor: Fitbit
Uživatelé získají hlubší informace o kvalitě svého spánku a monitorování dýchacích poruch, které by mohly indikovat zdravotní potíže

Společnost Fitbit oznámila dostupnost chytrého náramku Fitbit Charge 3, poslední evoluce své nejlépe prodávané řady Charge, na našem trhu. Charge 3 přináší odolný design vhodný pro plavání, dotykový displej, více než 15 módů pro cvičení, nezbytné chytré funkce, až 7 dní výdrž na jedno nabití a pokročilou technologii snímačů a algoritmů společnosti Fitbit.  

Fitbit

Charge 3 pokračuje v úspěchu svých předchůdců z Charge portfolia. Prvotní předobjednávky ukazují, že o tento chytrý náramek mají zájem jak noví, tak stávající uživatelé. 54 % předobjednávek na stránkách Fitbit.com bylo učiněno stávajícími loajálními uživateli, kteří již vlastnily dvě a více zařízení. Tento počáteční úspěch u zákazníků a odhady IDC ukazují, že fitness náramky budou mít I nadále signifikantní podíl v kategorii wearables i několik následujících let.

Společnost Fitbit také oznámila program Fitbit Labs Sleep Score beta, který bude dostupný pro první uživatele již v listopadu. Uživatelé, kteří potvrdili pozvánku do beta programu, získají kompletnější obraz o tom, jak celkový spánek vypadá a jaké faktory jej ovlivňují. Využity budou klíčové metriky získané ze zařízení Fitbit díky 24/7 PurePulse kontinuálnímu monitorování srdečního tepu. U zařízení s SpO2 senzorem, mezi něž patří Fitbit Charge 3, Fitbit Ionic a Fitbit Versa, bude společnost Fitbit také testovat monitorování dýchacích poruch. V budoucnu, se souhlasem FDA, budou data získaná z tohoto senzoru moci indikovat závažnější zdravotní potíže, jako je například spánková apnoe.

Cena a dostupnost

Fitbit Charge 3 je dostuný za doporučenou maloobchodní cenu 3 890 Kč v provedení s černým řemínkem a grafitovým pouzdrem a v provedení s modrošedým řemínkem s pouzdrem v provedení rose gold. Brzy bude dostupný také náramek Fitbit Charge 3 Special Edition spolu s Fitbit Pay za cenu 4 390 Kč.