Hlavní navigace

Fitbit Ionic: adidas Edition pro běžce

 Autor: Fitbit
Speciální tréninky pro běžce ve vlastní adidas Train aplikací, kouč přímo v hodinkách, adidas ciferník a sportovní řemínek určený pro plavání
Radek Kubeš 14. 3. 2018

Sdílet

Fitbit Ionic: adidas edition, speciální edice chytrých hodinek, je navržena ve spolupráci s výkonnostními experty společnosti adidas pro zlepšení běžeckých výkonů. Nový model přináší všechny známé funkce pro zdraví a kondici loni představených Fitbit Ionic, které však navíc obsahují unikátního virtuálního adidas kouče v adidas Train aplikaci. Ta přináší šest druhů cvičení určených ke zvýšení formy, síly a rychlosti. 

Fitbit

Lepší výsledky s aplikací adidas Train

Fitbit Ionic: adidas edition exkluzivně obsahují aplikaci adidas Train. Ta obsahuje šest druhů cvičení zaměřených na běh, které pomáhají zlepšit fyzičku, sílu a flexibilitu. Každé z těchto cvičení je navrženo týmem adidas expertů s dlouholetou zkušeností a soustředí se na základní pohyby, u kterých bylo zjištěno, že pomáhají běžcům a sportovcům dosáhnout svých výkonnostních cílů.

Aplikace adidas Train nabízí důkladného kouče pro vedení každé série pohybů tak, aby docházelo ke všem krokům správně. Všechny tyto kroky se nachází přímo na zápěstí a mohou být tak prováděny kdykoliv a kdekoliv s možností správně je zařadit do svého každodenního cvičení. 

Všechny benefit známé z Fitbit Ionic

Fitbit Ionic: adidas edition také nabízejí všechny tradiční funkce známé z Fitbit Ionic. Mezi ty patří výdrž baterie až pět dní na jedno nabití, zabudovaná GPS, kontinuální monitorování tepové frekvence, automatické detekování běhu nebo jiného sportu, monitorování spánku a vodotěsnost do hloubky 50 metrů. O zpříjemnění se postará hudba, kterou lze uložit přímo do vnitřního úložiště, nebo skrze aplikaci Deezer. Ve Fitbit App Gallery lze najít více než 400 aplikací a vzhledů ciferníku.

Dostupnost a cena

Chytré hodinky Fitbit Ionic: adidas edition lze předobjednat na stránkách www.fitbit.com. V České republice a na Slovensku budou k dispozici u maloobchodních prodejců začátkem dubna za doporučenou cenu 8 490 Kč, resp. 329,95 EUR.