Hlavní navigace

Fitbit představuje nové chytré hodinky

20. 9. 2019

Sdílet

 Autor: Fitbit
Fitbit Versa 2 jsou první chytré hodinky společnosti Fitbit se zabudovaným mikrofonem a bezkontaktními platbami Fitbit Pay

SpolečnostFitbit představila nové chytré hodinky z řady Versa – Fitbit Versa 2. Ty nabídnou precizně zpracované pouzdro hodinek vhodné pro plavání, inovativní funkce Sleep Score a chytré buzení pro kvalitnější spánek. Nechybí ani pokročilé funkce pro zdraví a kondici. Novinkou je zabudovaný mikrofon, který umožní převádět mluvené slovo na text a usnadní tak odpovídání na příchozí zprávy. Uživatelé se také mohou nově těšit na populární hudební aplikaci Spotify, která zajistí ještě lepší motivaci při sportovních aktivitách a bezkontaktní placení hodinkami Fitbit Pay. 

Fitbit

Lepší spánek pro lepší a aktivnější dny

Kvalita spánku je velmi důležitá pro celkové zdraví. Podle průzkumu společnosti Fitbit téměř dvě třetiny dotázaných (64 %) uvedly, že je spánek velmi důležitý pro celkové zdraví a kondici a zároveň jedna třetina dospělých Američanů nemá dostatek spánku na denní bázi. Společnost Fitbit je průkopníkem v oblasti monitorování spánku pomocí chytrých zařízení a sbírá už více než deset let informace, které byly původně dostupné pouze odborníkům z oblasti medicíny. Jako lídr v oblasti monitorování spánku může společnost Fitbit čerpat informace z více než 10,5 miliard zmonitorovaných nocí a přinášet tak další inovace do tohoto odvětví. Nejnovější funkce pro lepší spánek pomohou uživatelům nejen lépe porozumět svému spánku, ale pomohou jej také zlepšit.

Kromě toho, že společnost Fitbit pomáhá milionům lidí po celém světě lépe porozumět svému spánku, pokračuje také v poskytování pokročilých funkcí pro zdraví a kondici, které jsou uživatelům dobře známy. Fitbit Versa 2 tak nabídne automatické zaznamenávání aktivity, nepřetržité monitorování srdečního tepu 24/7, přes 15 režimů pro cvičení, připojení k GPS telefonu a vodotěsnost do 50 metrů.

Větší pohodlí a chytré funkce pro lepší den

Fitbit Versa 2 nabízí i další funkce pro zlepšení běžného dne, jako je například Fitbit Pay, který zajistí možnost jednoduchého bezkontaktního placení bez potřeby mít u sebe peněženku nebo mobilní telefon. V tuto chvíli mohou v České republice platit skrze Fitbit Pay klienti Moneta Money Bank, Komerční banky či mBank. Obyvatelé Slovenska mohou využít Fitbit Pay v síti 365.bank a Poštové banky.

Fitbit nově přináší do svých chytrých hodinek hudební aplikaci Spotify, která umožní předplatitelům Spotify Premium ovládat svou hudbu a podcasty přímo na svém zápěstí. Nechybí možnost jednoduchého přehrávání skladeb a úprav svých oblíbených playlistů. Aplikace Spotify tak přináším uživatelům Fitbit další motivaci během oblíbených aktivit Uživatelé si dále mohou uložit do zařízení více než 300 oblíbených skladeb a přehrávat své oblíbené playlisty v aplikaci Deezer.

Fitbit Versa 2 nabídnou také funkce, které usnadňují každodenní život. Nechybí notifikace z chytrého telefonu a uživatelé mobilních telefonů s operačním systémem Android se mohou těšit na odpovědi pomocí převodu mluveného slova na text.Navíc je zde nabídka téměř 3000 aplikací a motivů ciferníku pro dokonalou personalizaci hodinek.

Rychlejší procesor, pokročilejší design

Fitbit Versa 2 nabídnou v porovnání se svým předchůdcem rychlejší procesor, který nabídne lepší výkon a plynulejší odezvu systému. Zvětšený AMOLED displej poskytne vynikající čitelnost na přímém slunci a nově přináší funkci always-on display s více než dvoudenní výdrží na jedno nabití. Je tak mnohem snazší sledovat své statistiky během oblíbených aktivit.

Dostupnost a cena

Fitbit Versa 2 lze předobjednat od dnešního dne na stránkách Fitbit.com a u vybraných prodejců za cenu €199.95 v barevném provedení black with a carbon case, petal with a copper rose aluminium case a stone with a mist gray case. Fitbit Versa 2 Special Edition budou dostupné za doporučenou cenu €229.95 v barevném provedení navy and pink with a copper rose aluminum case a smoke with a mist grey case. České ceny budou oznámeny později.

Dostupnost v českých a slovenských obchodech se očekává na přelomu září a října.