Hlavní navigace

Fitness náramek s GPS

 Autor: Satomar
Fitness náramek Deveroux P5 ve spolupráci s vestavěným GPS čipem nabízí kromě všech běžných funkcí také sledování trasy a převýšení během výletu
Radek Kubeš 6. 7. 2018

Sdílet

Tento náramek se speciálními režimy pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku optimalizuje výpočet spalování kalorií pro danou aktivitu. 

Satomar

Náramek Deveroux P5 dokáže kromě tradičního počítání kroků, spálených kalorií a měření tepové frekvence sledovat pomocí vestavěného GPS čipu vaši trasu na výletě, a to včetně absolvovaného převýšení. Po návratu si můžete ve spolupráci s příslušnou aplikací pro smartphony s operačními systémy Android a iOS, promítnout vše do mapy. Protože si náramek všechny údaje ukládá do vlastní paměti, nemusíte ho mít během výletu propojený permanentně s telefonem.

Deveroux P5 obsahuje speciální režimy pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku. Po navolení daného režimu optimalizuje výpočet spalování kalorií pro danou aktivitu. Pokud budete běhat po okruhu, bude náramek díky GPS také automaticky zaznamenávat počet okruhů. Dalšími bonusovými a praktickými funkcemi jsou vestavěný barometr a teploměr.

Dostupnost a cena

Fitness náramek Deveroux P5 je na našem trhu dostupný ve třech výrazných barevných provedeních – světle zelené, oranžové a fialové za doporučenou cenu 1 690 Kč.