Hlavní navigace

Fotbalová televize Hannspree

 Autor:
Pro nadšené příznivce fotbalu připravila společnost Hannspree televizi HANNSsoccer ve tvaru fotbalového míče a s Full HD rozlišením.
Alexandr Radecký 11. 5. 2010

Sdílet

Fotbalové mistrovství světa 2010 (FIFA World Cup) se blíží každým dnem a spolu s tím se objevují stále nové stylové výrobky nabízející na jedné straně skalním fotbalovým fanouškům další možnost vyjádřit své nadšení a na straně druhé straně výrobcům a FIFĚ dobře vydělat.

Na evropský šampionát v roce 2008 připravila společnost Hannspree stylovou 19“ LCD televizi ve tvaru fotbalového míče. Její název, HANNSsoccer, nebyl zvolen příliš šťastně, protože „soccer“ je ryze americký výraz pro fotbal, nicméně Hannspree zřejmě spoléhá hlavně na zámořské zákazníky.

Pro letošní rok se zákazníci mohou těšit na aktualizovanou verzi HANNSsocceru s 28“ (71cm) LCD obrazovkou s Full HD rozlišením 1920x1080 bodů. K tomu 2x HDMI vstup, 2x SCART, jeden PC VGA a další nespecifikované konektory. Prodávat se televize ještě před šampionátem a cena by se měla pohybovat kolem 500 euro (~13000 korun) a možná se tohoto modelu dočkáme i u nás, výrobky značky Hannspree se totiž v Česku a na Slovensku běžně prodávají.

HANNSsoccer není jedinou ulítlou designovou televizí v nabídce firmy, vyrábí i podobně laděné modely ve tvaru basketbalových míčů či plyšových zvířat.

Hannspree HANNSsoccer

Hannspree HANNSsoccer

skoleni31_1

Hannspree HANNSsoccer

(Na fotografiích je 19“ verze HANNSsocceru.)