Hlavní navigace

Foxconn – světový lídr v poskytování IT řešení – rozšiřuje své vývojové centrum. Nabírá inženýry, vývojáře a designery!

5. 9. 2016

Sdílet

 Autor: © sommai - Fotolia.com
Mezinárodní společnost Foxconn, světový lídr v oblasti IT řešení, významně posiluje svou dceřinou společnost Foxconn 4Tech. Nabírá inženýry, vývojáře a designery do Prahy, Pardubic i Kutné Hory.

(Partnerský příspěvek)

Foxconn 4Tech se zaměřuje na vývoj a rozšíření konceptu Industry 4.0, do kterého spadá vyspělá technika sběru dat, analýza velkého objemu dat, internet věcí či vývoj robotických řešení. V Pardubicích tak vzniká velice důležité vývojové centrum, které pomáhá zákazníkům společnosti Foxconn digitalizovat výrobní procesy podniků a usnadňuje identifikaci příležitostí ke zlepšení. Nyní tak můžete najít zaměstnání v IT sektoru nejen v Praze, ale i Pardubicích nebo Kutné Hoře.

Nábor IT specialistů v plném proudu

Příběh společnosti Foxconn 4Tech se píše od března roku 2016. Již nyní v Pardubicích působí řada strategických profesionálů, avšak během následujících několika týdnů plánuje společnost nabrat další desítky specialistů – inženýrů, vývojářů a designerů a to nejen do Pardubic, ale i Prahy a Kutné Hory. Ti mají příležitost stát se součástí postupné proměny průmyslového sektoru, a být tak u začleňování umělé inteligence, nových obchodních modelů a podnikových systémů do reality všedních dní. Aktivně se tedy mohou podílet na příchodu páté průmyslové revoluce.

Ve Foxconnu udávají tempo

Česká republika má v rámci zemí EU aktuálně jednu z nejnižších měr nezaměstnanosti. Dalo by se říct, že firmy se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků na trhu, což dává příležitost všem, kdo se rozhodují najít si lepší práci – třeba tu bez dojíždění, pro světového lídra v oblasti IT řešení a s možností uplatnění všech dosavadních zkušeností. Společnost Foxconn 4Tech přináší skvělou příležitost pro ty, co mají zájem o práci v technickém oboru – ať už třeba na pozici SAP data administrátor nebo třeba nákupčí či robotic engineer. Foxconn je světovým lídrem v poskytování IT řešení a podle výše obratu patří do první desítky největších firem v ČR. V Pardubicích vybudovala evropské produkční centrum s více než 5 000 pracovníky, které již osmým rokem úspěšně rozšiřuje svoji produkci.

special_kyberutoky

Světová technologická špička se stěhuje do České republiky – přidejte se i vy!

Jestli se zajímáte o nejnovější technologie, rádi čelíte novým výzvám a zajímá vás práce na projektech v rámci Průmyslu 4.0, kde se můžete realizovat, pak navštivte www.foxconnjobs.cz a staňte se součástí světové vývojové špičky. Ušetřete čas, nedojíždějte za prací třeba až do Prahy a pracujte v okolí svého domova – v Pardubicích.